Skocz do zawartości
trutututu

Chlodzenie Ramu.....

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie glownie do osob ktore nie mialy radiatorow na ram " w zestawie "

 

otoz niedawno dowiedzialem sie ze moje kingmaxy sie grzeja co uniemozliwia prace nawet na std ustawieniach ! nie wiem czy to podlega wymianie na gwarancji ale chcialem sprobowac je chlodzic jakos ale tak zeby nie uszkodzic plomb i tak zeby jednoczesnie te plomby nie przeszkadzaly w chlodzniu...

 

pomozecie ? uzywalem szukajki wiec prosze mnie nie odsylac w diably ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tutaj zasada mocowania jest ta sama co przy radiatorach ale i tak to juz predzej.... tylko czy dostane cos takiego we wrocku...

 

o ile sie nie myle kupiles to cudo ? mozesz mi powiedziec jak sie sprawuje itd ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edytuj posty bo ci sie doczepią :)

W takim czyms tez masz radiatory, ktorych mozliwosci bedzie zanizac plomba. IMHO powinienes sie nie przejmowac i ją zdjąć. Po 1, co moze stac sie z ramami? Jesli je zlamiesz, pękniesz, spalisz to i tak nie uznają ci gwary. Jak zalozysz na nie chlodzenie to pewnie tez beda probowali znalesc wymowke ze cos zmodyfikowales i gwarancja odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ile sie nie myle kupiles to cudo ? mozesz mi powiedziec jak sie sprawuje itd ?

1421674[/snapback]

Tak kupiłem - ale narazie lezy nieuzyte na szafce.. ;]

Czeka za nowym mobo..

Mozesz napisac do KGB z tego forum - również kupił i zapewne juz uzył...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do plomby to owszem przydaje sie... Zakładając radiator można po prostu zrobić zware i po kostce. Moja jutro jedzie do serwisu bo miała wady wrodzone i sypie błędami :? Ale kit z nią... Szkoda tylko bo była na kostkach mteca :cry: Jeśli z kostkami wszystko spoko to możesz sie pokusić o zdjęcie plomb i założenie radiatorów. Ale możesz też przewietrzyć bude... Mówiąc że pamieci są ciepłe masz na myśli sprawdzenie organoleptyczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoij miejscu bym zapewnił im przewiew, a mianiwicie jakis wiatrak ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ktury by na nie dmuchał. I napewno duuzo temp. spadnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj problem z tymi pamieciami wyglada tak :

na 333 i niezlych timingach jest ok - pamieci sa cieple

na 400 i przydupiastych timingach sypie bledami tak po 20 - 30 min testu jak sie rozgrzeja tak ze nie mozna palca utrzymac

 

jak dalem na 400 i jednoczesnie przystawilem dwie 80 - ilosc bledow spadla o polowe ale nadal sypie - stad pomysl zeby kupic radiatory i nimi chlodzic ram

 

mysle ze to kwestia przegrzania bo kosci twinmosa ktore sie ledwo nagrzewaja chodza juz poprawnie - wiec to nie plyta glowna

 

moje kingmaxy chodza dobrze przy 333 wiec to nie jest raczej uszkodzenie kosci - chyba ze sie myle niech mnie ktos wyprowadzi z bledu jesli sie juz spotkal z czyms takim - jesli tak - i jest to podstawa do reklamowania kosci to zobaczymy bo juz jedna kosc kingmaxa z tymi samymi objawami zanioslem do serwisu.....zeby bylo smieszniej jest to kosc na innym laminacie wiec nie jest to kwestia trefnej serii tylko takiej dziwnej przypadlosci kosci tej marki ;)

 

ale mi sie kosci narobilo w tym poscie :P

Edytowane przez trutututu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...