Skocz do zawartości
Konet

D-link 624+ I Wolniejsze Polaczenie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mam taki maly problem z routerem. Mam d-linka 624+ i internet 3 Mbps. Sprawa wyglada tak ze predkosc internetu jest podzielona na pol. zamiast okolo 360 KBps mam 130, a laczy sie wtedy z netem tylko jeden komputer. To ze moze byc ktos do mie podlaczony odpada. Cos jest w ustawieniach routera nie tak ale nie wiem dokladnie co. Ma ktos moze jakies pomysly, bo troche szkoda nie wykorzystac calej mocy za ktora place. Z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Podłącz na moment kabel od dostawcy bezpośrednio do kompa (nie przez router) i wejdź TU i zrób test szybkości łącza na Polskę. Będziesz widział ile tak na prawdę Ci dają (wykluczysz możliwość że provider netu robi Cię w....)

 

2. Zrób kopię zapasową ustawień routera. Musisz się na niego zalogować > znaleźć zakładkę System > i opcję kopi ustawień do pliku czy jakoś tak.

 

3. Jak już będziesz miał kopię ustawień to możesz sobie spróbować pokombinować w ustawieniach, ale nie wierzę, że te router ma funkcję balansu szybkości łącza (równe dzielenie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probowalem i jest 360 kBps. Powinno byc okolo 380 kBps wiec tak czy tak oszukuja. :angry: Bez routera jest normalnie 360 kB po podlaczeniu zawsze to samo. spada dokladnie o polowe na 130 kBps. Z ustawieniami probowalem juz sie troche bawic i nic. Nowe firmware tez jest wgrane. Niestety takze nic nie dalo. Bede bawil sie jeszcze ustawieniami. Jak juz sie uda to dam znac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...