Skocz do zawartości
zuchero

Konfiguracja Neostrady Dla D-linka G604t

Rekomendowane odpowiedzi

Hello!

Zakupiłem D-linka DSL-G604T i chcę(@#$!) skonfigurować w/w maszynkę aby podzielić neo na 2 kompy. Na razie bez Wlana poprzez etherentowe porty.

Przeszukiwałem forum ale odpowiedzi nie znalazłem.

 

Więc proszę o opdpowiedź:

1) co mam ustawić w DLINKU DSL Connection tj. VPI,VCI itp

2) co w zkładce DHCP oraz MANAGEMENT IP (jakie IP, jaką bramę)

3) oraz na kmpie co wpisać w ustawieniach sieciowych (jaka brama, maska itp)

ew. czy w ustawieniach IE czy teżzeba coś ustawiać

4) czy jeszcze coś trzeba ustawić, zablokować lub.. Uff.

 

Proszę o w miarę dokładną odpowiedź bo forum przeglądałem ale póki co wyczerpującej odpowiedzi nie znalazłem.

Z góry dzięki Yo bosses!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie blisko spokrewnione. Mianowicie skonfigurowałem router tak że wszystko prawie chodzi poza dwoma rzeczami:

1. Nie otwierają mi się animacje flash i tez nie moge zainstalować flasha ze strony Macromedia. Co należy zrobić aby wszystko było ok?

2. Co należy zrobić aby wyłączyć DHCP? Chodzi mi o to że jak je wyłącze to nie moge się później zalogować na router i internet nie działa(w rachube wchodzi tylko reset).

Na początku mówie że moję pojęcie o routerach itp. rzeczach jest raczej liche więc proszę o w miarę proste wytłumaczenie.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpisujesz VPI 0, VCI 35, wpisujesz poprawną nazwe uzytkownika i haslo do połączenia z neo i działa. Jak już wszedłeś na stronę routera, to nic więcej po stronie komputera nie musisz ustawiać. A Tobie Carkon radziłbym zmienić przeglądarkę odnośnie tego flasha, jeśli chodzi o DHCP to wyłączając na routerze musisz wpisać w swoim kompie ustwienia TCP/IP statyczne - odpowiedni adres, bramę i DNSy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...