Skocz do zawartości
niczy

Winamp 5.1 Plugin Sound Storm Need Help

Rekomendowane odpowiedzi

mam bonus od jakiegos czasu jestem szczesliwym posiadaczem ABIT AN7 z plyta jest all ok ale jakis czas temu postanowilem rozstac sie z moja ukochana unitra i zdezelowanymi glosnikami... wiec czym predzej polecialem do szefa ze zdaniem na ustach "jacku... dasz w kreche:D" i wrocilem do domu z creative inspire T5900

Ach siekne se jakis film no gitttesss w ogule szyszunia ok teraz troche muzy... winamp... 2 KANALY?!? :mur: O_o :mur: ok spoko to na pewno tylko jakis plugin strona wnampa okazala sie bogatym zrudlem... shietu... to co z tamtad zassalem owszem pozwolilo mi wykozystywac 6 ch ale gozej z obrazem w teledyskach... wiec obraz na poczatq szalenczo przyspiesza dzwiek leci normalnie w efekcie czego przez reszte kawalka obraz jest 5 sec wolniej wzgledem muzy...

nie wiem moze ktos sie z tym spotkal... mysle ze to kwestia sterow

bede dzwieczny za kazda pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 jaki system ??

Po 2 zagladales do opcji Winampa ?? Nie sadze.

Podpowiem zakladka Output i zaznacz Allow hardware acceleration o ile pamietam

1430439[/snapback]

 

1 winshiet xp pro sp2

2 tak zagladalem

3 Allow hardware acceleration jest w direct sound a na tych pluginach mam tylko 4 kanaly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kiepas

5 kanal odpala sie nastepujaco (bylo 89741874 razy blac!): wchodzisz do rejestru, szukasz createcenter, zmieniasz wartosc z 0 na 1 i uruchamiasz ponownie kompa...

1444011[/snapback]

 

możecie podać ścieżke to tego wpisu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w rejestrze

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Control\Class\{4D36E96C-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}\0020\Settings\APU\GlobalVolume i klucz CreateCenter zmienic na "1"

wzaleznosci od numerka sterów moga wystapić niewielkie róznice, w 4.62 jest zamiast 0020 - 0018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...