Skocz do zawartości
piekara

Krzyś Kubeczko Nie Żyje!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość G.r.a.h.a.m.o.w.ski

SS i TS rulezz

kolekcjonowac SS zaczalem od xx wydania wiec kiedy zamowilem archiwalia to dostalem koszulke :)

apropos oczekiwania

wg oczywistym jest to ze jest ono mniejsze gdyz teraz wszelkie recki i zapowiedzi odnajdujemy codziennie w necie ... a wtedy ? kto pomyslalby o tak mocnych kompach, o tak szybkich laczach ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie zapomne tych czasów. mój pierwszy secret był z 1995roku, dokładnie numer 25. wczesniej mialem styczność z pismami komputerowymi, ale dopiero secret mnie wciągnął. te czasy były tak magiczne.. zaczynało się parę lat wcześniej od c64, potem byl snes aż w 1996r dostałem psx`a, chryste panie, co to było to był szok. miałem 12lat mialem wymarzona konsolę,parę miesięcy później pierwszy pc i poszło.

teraz komputery, konsole już tez nie mają tej magii. mozna powiedzieć, ze wstrzeliłem się idealnie. od grafiki2d, po pierwsze 3d a po rozwój konsol i pc. przez 10 lat przez moje ręce prztoczyło się już tyle konsol, komputerów, że nie potrafię tego zliczyć, ale wiem jedno. za czasów lat 90tych były pisma, była pewna niesamowita otoczka, wyczekiwanie na kombatkorner, na supery, na nowego gamblera (zółte strony itp).

pozdrawiam wszystkich !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość G.r.a.h.a.m.o.w.ski

. mozna powiedzieć, ze wstrzeliłem się idealnie. od grafiki2d, po pierwsze 3d a po rozwój konsol i pc. przez 10 lat przez moje ręce prztoczyło się już tyle konsol, komputerów, że nie potrafię tego zliczyć, ale wiem jedno. za czasów lat 90tych były pisma, była pewna niesamowita otoczka, wyczekiwanie na kombatkorner, na supery, na nowego gamblera (zółte strony itp).

pozdrawiam wszystkich !

zgadzam sie

od ogromnych rozlazacych sie pixeli ktore jednakze mialy w sobie pelno uroku

platformowek i zrecznosciowek 2D

wszelakich gier w VGA

 

poprzez coraz lepsza grafike az do SVGA

nastepnie 3D

do 3dFX

a pozniej? teraz to najwyzej moga dopieszczac grafike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz nie ma już tych pomysłów, kiedyś przychodziło się do kumpla i wymyslało strategie do warcraft 2. latało się do znajomka, który miał najbardziej wypasioną A1200 i pocinało w shotery. jeżdziłem co weekend na grzybowską po nowe gry na psx`a, ten moment gdy zobaczyłem intro do soul blade.. mgs... ff7.. pierwsze gry na n64. to było coś ! a teraz, no jest fajnie nie powiem, ale w zasadzie nie ma co wspominać :/

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...