Skocz do zawartości
11111

Thermaltake Ufo :]

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/show_item.php?item=49236931 <--- 49zł na allegro

http://www.thermaltake.com/coolers/ufo.htm <--- stronka producenta

 

Szukam ostatnio fajnego wentylka z duzym przeplywem (oczywiscie w miare cichy)... i ten mi odpowiada... ale tylko wg. danych producenta ;/ czy ktos mial stycznosc z tym wentylkiem?? prosze o opinie :D

Edytowane przez 11111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do najcichszych to on nie nalezy, sądze ze nawet na 5N vędzie słyszalny.

Jak chcesz mam wentyle 80x80 na łożysku kulkowym (troszke mniejsza żywotnośc) ale za to naprawde cichutkie na 12v sa poruwnywalne z moijm zalmanem 7000 który chodzi na 5V, a na 5V to juz gwarantuje że ich nie usłyszysz.

Edytowane przez pci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie puszcze go na 5v bo daje go na procka... no chyba ze jakis regulator napiecia..... zastanowie sie ale na allegro zadnej nowej delty nigdzie nie widze;/ tylko jakies uzywane 60mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mozesz podpiac jakis termistor do tej delty i wsadzic miedzy finy radiatora. Na 5 v to chyba ta delta ma cos kolo 40 cfm ? nie wiem ja tez czekam na jakas delte na allegro jeszcze przedwczoraj widzialem 92mm 110cfm szukaj, czekaj a znajdziesz:>

 

chociaz te ufo nie jest zle... aczkolwiek dla mnie za drogie

Edytowane przez f1zZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli chce kupic delte to musze kupic jeszcze przejsciowke..... a to ~30zl z przesylka...;/ dlatego delta powiedzmy na allegro 25zl z przesylka + ten konwerter 30zl = 55zl a na allegro mam ufo z przesylka za 60zl... oczywiscie moge sie mylic co do ceny delty ale mysle ze 120 bedzie cos kolo 20zl kosztowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...