Skocz do zawartości
_nc_

Program Do Gg

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma takiego,

Ale mozesz zasymulowac wywalenie sie programu i sciemnic ze ci tekst nie doszedl i czy moze skopiowac ostatnie zdanie razem z twojim.

Zazwyzcaj ludzie kopiuja wszystko, lacznie z tym jak jestesmy zapisani na liscie danej osoby.

 

Ps. Po co ci to?

Edytowane przez S0n1c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym sposobem jest... Jeżeli osoba jest dostępna to wyślij do niej plik jezeli bedzie pisało ze nie jestes autoryzowany to znaczy ze nie ma cie na liscie a jezeli nie bedzie takie coś pisało to znaczy ze ma cie na liscie. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam programu ( o ile takowy istnieje) abym mogl sprawdzic jak kto ma mnie zapisanego na gg ?? zebym ogólnie mogl sprawdzic kogos liste znajmoych :)

1427899[/snapback]

Kadu (dla Unixow) od czasu do czasu pokazuje kto ma moj kontakt na wlasnej liscie. Czyjejs listy znajomych sprawdzic sie nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna sprawdzic jak kto ma Cie zapisanego, ale mozna sprawdzic kto Cie ma na liscie > Miranda IM :) i wlaczyc odpowiednia opcje we wtyczce :) Pokazuje nawet te osoby ktorych Ty nie masz :lol: Bardzo fajny programik B)

Edytowane przez szmon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Po co sie tak bawic,sprawdz to wysylajac plik.Jak pokaze sie text ze koles jest za firewallem tzn ze ma Cie na liscie.Jesli nie jest za firewallem to bedzie sie dalo wyslac mu plik i wtedy tez ma Cie na liscie,proste jak obsluga bebna the rollingstones

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh czytanie ze zrozumieniem to u was cienka sprawa. Napisałem "chce program dzięki któremu sprawdze w jaki sposób maja mnie zapisanego, jakim słowem " a nie czy jestem na ich liscie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...