Skocz do zawartości
VEDAMGO

Motorola E365

Rekomendowane odpowiedzi

Za cholere nie moge zainstalowac strownikow do kabla USB pod Motorole E365. Bez problemow przechodzi instalacja oprogramowania, ale jak przechodzi do instalki setrow to poprostu system glupieje :mur: .

Moj system to WinXP SP2, po wlozeniu kabla powinien on zostac automatycznie wykryty, owszem ale jako nieznane urzadzenie. Nie potrafi znalezc sterownikow na plycie instalacyjnej, nawet jak probuje to robic recznie tez nic z tego.

Kiedys jak mialem Win98 to bez problemow sie to odbylo. Niestety przeszedl do lamusa.

Mial ktos moze podobny problem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne żeby podczas instalacji nie był podłączony kabel z telefonem. Dopiero po zakończeniu instalki musisz podłączyć. Potem czekają cię ustawienia portów w menadzerze urządzeń. Odsyłam do stronki gdzie jest wszystko:

http://www.driv3r.foxnet.pl/readarticle.php?article_id=18http://www.driv3r.foxnet.pl/readarticle.php?article_id=18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za stronke, bardzo fajna. Niestety nie rozwiazala ona mojego problemu. Wiadoma rzecza jest ze USB podpina sie dopiero po zainstalowaniu sterow :-P . problem jest dalej ten sam, poprostu nie chce wykryc urzadzenia, ciagle jest jako nieznane. Dodam, ze urzywalem roznego rodzaju sterow ( wersja ) i dzieje sie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może masz problem z USB. Pamiętam że na Win Xp bez SP1 był problem z USB ale pewnie masz już SP2:) Ostatnio kupiłem kabelek USB z oprogramowaniem na CD i nie miałem żadnych problemów. Jeżeli będziesz chciał mogę ci przesłać mailem sterowniki które ja użyłem. Zajmują 1,5MB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Port USB dziala bez zarzutow, mam dwa urzadzenia podpiete na stale i spoko chodza ( modem i yoistick). Co do sterow to nie wiem czy pomoga, kumpel ma taki sam fon i od niego juz bralem. Wg mni to wina windy a dokladnie XP-ka, chyba bede musial tymczasowo zainstalowac jeszcze 98, ale bardzo mi to nie odpowiada.

Sprobuje wszystkiego byle nie instalowac 98, jakbys mogl je przeslac na vedamgo-4@wp.pl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam Xp i wszystko idealnie chodzi. Może problem z softem w telefonie? Próbowałeś od kumpla porzyczyć telefon i kabelek?Wrócę do domu to ci prześle.

 

Mam dla ciebie numer GG kolesia który miał taki sam problem jak ty i udało mu się go rozwiązać: 2773820

Edytowane przez piekara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...