Skocz do zawartości
luki_pc

Dvd - Rom Liteon, Lg Czy Inny ?

Rekomendowane odpowiedzi

Cisnienie mam juz ogromne przez te napedy.

W pracy dostalem nagrywarke DVD Samsung ( bez komentarza)

 

nio to wypada zeby w domu kupic tez jakis naped.

Trafilo na ladnego czarnego LG. w miedzy czasie wymienilem zasilacz na Modecoma 300GTF i po wlaczeniu zasilania poszedl dymek z LG :(

Trafil na reklamacje i po wielkich bojach dostalem LG tylko ze bialy :( a po podlaczeniu okazalo sie ze niesprawny :(

nastepny tydzien czekania w sumie ok 1,5 miesiaca :(

i dostalem Liteona na pocieszenie.

Szczegol ze mialbyc Czarny a dali jakis Szary :(

Jest to model SOHD 167T.

Wkladam plyty (Hawk - bez komentarza) a tu zonk i nieczyta tak jak powinien. Wgralem firmware ( po ostrych bojach ) i dalej nic :(

 

Poswiece te pieniadze i kupie inny tylko powiedzcie jaki najlepiej zebym mogl spac spokojnie kupic DVD ROM ????? Mam juz duzo tych plyt Hawk nagranych wiec naped musi je czytac. ( LG czytal bez problemu ale padaja jak muchy) Nawet poswiece sie i zaczne kupowac lepsze plyty . Ale naped musi byc uniwaersalyn i niezawodny.

 

a moze sa jakies modowane biosy i bedzie wszystko ok????

Juz wytrzyma ta glosna prace :(

Edytowane przez luki_pc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz NEC 3520A, moj kumpel ma i sprawuje sie bardzo dobrze, wogole duzo osob go chwali, a co to LG 4163B to sie zawiodlem, bo sam go mam, problem opisywalem juz wczesniej --> http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=131710

poprostu kicha i tyle z odczytem plyt nagrywanych przez inne nagrywarki, nie jest najlepiej, tak samo z kopiowaniem malych plikow, poprostu kleska, nagrywara specjalnie zwalnia co wydluza proces zgrywania lub instalacji chociazby windowsa XP. Jednym slowem nie polecam tego LG - NEVER MORE LG!!!!!!! Najchetniej zamienilbym go na NECa bo uwazam ze sa to jedne z lepszych i tanszych palnikow na rynku!!!

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem możliwość przetestowania LG, SAMS, NEC; Mój wybór jednak padł na PIONEER R109 - jest najcichszy i ma najszybszy czas dostępu a także nie ma problemu z odczytaniem starych i porysowanych cdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ups... w zly topic trafilem, myslalem ze go czytalem, wiec przeczytalem ostatnie odpowiedzi... a tam tylko o DVD-R'ach bylo... o_O

 

no ale to nie zmienia faktu, iż Toshiba jako DVD-RoM bedzie najlepszym wyjsciem :D

 

SD-M1912, jeszcze bardziej polecam, niz nagrywarke Toshiby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...