Skocz do zawartości
x3n

Win2k I Dluugi Czas Laczenia Z Netem

Rekomendowane odpowiedzi

wiec tak:

neo 128

modem - thomson st330(usb)

win2k

laczenie bez aplikacji tepsy(normalnie przez polaczenie sieciowe)

 

na czystym sysie cala procedura polaczenie trwala kilka sekund, z czasem wydluzyla sie moze do 20-30. to bylem jeszcze w stanie przebolec. ael ostatnio trwa to nawet powyzej minuty i dostaje bialej goraczki. problem pojawia sie w momencie gdy win pokazuje komunikat 'rejestrowanie komputera w sieci'. wowczas proces services.exe obiaza kompa w 100% i tak az do polaczenia. nie mam pojecia od czego moglo to zalezec. kombinowalem juz i z uslugami w tle, i z reinstalaja TCP/IP i wywalilem wszelkie inne protokoly. wylaczylem tez nieuzywane WAN Miniporty - wszystko na nic... ma ktos pomysl co z tym zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nie posiadasz siecowej? musisz wlaczyc aplikacje TP? tak?

 

ja tez mialem taki problem, wogole beznadziejne te ich programy ;/ ale kumpel dal mi super sprawe :wink:program to au** con****, jak bedziesz chcial dam Ci na niego namiary na PW, super program, automatycznie po uruchomieniu sie kompa program laczy sie z TP, wykrywa sam haslo, nie musisz go nawet na poacztku konfigurowac, i posada z 6 licznikow, kazdy od czegos innego, malutki, prosty i w dodatku wydajny, a szczegolna wazna sparawa zajmuje bardzo malo pamieci kompa, takze SUPER sprawa... :D a jak TP szfankuje, to sam na nowo sie polaczy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@.maly - thx za rady, ale nastepnym razem - prosze cie - czytaj wolniej a dokladniej :wink: pisalem ze modem na usb i nie korzystam z aplikacji tepsy. nie ma nawet sladow po jej brudnych paluchach w systemie :) a ten twoj programik to pewnie autoconnect - ostatecznie wyprobuje - ale wolalbym bez takich ustrojstw. im mniej softu w trayu tym bardziej szczescliwy jestem heh :-P

 

EDIT: mialem dosc i sprawdzilem autoconnecta. efekt? zaden. dalej przy polaczeniu obciaza kompa i trwa to wieki...

 

wiele osob nawet na zagranicznych forach skarzy sie na takie rzeczy - ale nikt nie potrafi znalezc odpowiedzi. microsoft cos pisze na ten temat - ale wg nich naprawoino ten problem w SP4(ktorego oczywiscie mam zainstalowanego, tak samo jak i wszystkie dostepne update'y).

Edytowane przez x3n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nie posiadasz siecowej?  musisz wlaczyc aplikacje TP? tak?

 

ja tez mialem taki problem, wogole beznadziejne te ich programy ;/ ale kumpel dal mi super sprawe :wink:program to au** con****, j

1439366[/snapback]

tak,to był autoconnect (nie wiem czemu ktos tu sie bał to napisać ; P) i ten kolega to JA... oklaski zbędne ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...