Skocz do zawartości
crusader

Dziwny Problem Z Kartami Graficznymi

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc !

Od kilku dni mam pewien problem...mianowicie

Jak zwykle korzystalem sobie z kompa Smile codzienne rzeczy robilem, nastepnie go wylaczylem. Kiedy po ok 5 minutach znow go uruchomilem nie bylo obrazu tzn. komp sie wlaczal normalnie ale wystepowal blad z karta grafiki Sad

Bylo na poczatku charakterystyczne dla zle wlozonej/nie sprawnej karty graficznej beepczenie... Pozniej zaczalem przekladac karty (wkladalem starszego GF 2 MX, pare kart na PCI i tylko jedna karta zadzialala - jakas pci'owa 15 letnia moze Smile ) Ale to jeszce nie koniec... Swoja karte na ktorej z poczatku byly problemy (Gigabyte Radeon 9550) zanioslem do kilku innych komputerow i tam dzialala bez problemu Neutral Niewiem co moglo sie stac mozliwe ze ulegl jakiejs usterce slot AGP, no ale dziwne jest tez to ze pare sprawnych kart na PCI nie dzialalo, tylko jedna ATI jakas stara Sad

Dodam tylko ze moja plyta glowna to Gigabyte GA-7VT600

Oczywiscie najlepszym i najbardziej kosztownym sposobem byloby kupno nowej plyty glownej ale chce tego za wszelka cene uniknac.

Czekam na wasze porady !

 

Aha zapomnialem dodac, ta karta ktora jako jedyna zadzialala tez niechciala dzialac na paru gniazdach PCI raz na jednym dzialala raz nie...

urwanie lba mam z tym !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie na moim Asrocku K7S8X, tyle że umnie padło (prawdopodobnie) tylko AGP (PCI dział ok). Może problem z zasilaniem :unsure: . U mnie grafa w AGP startuje tzn. wiatrak się kręci ale nie idzie sygnał na monitor. Tylko ja taką kupiłem za grosze na Allegro :lol: Obawiam się że płyta do wymiany, a tak fajnie chodzi na fsb 200mhz :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...