Skocz do zawartości
Pinioo

Psi-ops

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zainstalowałem sobie Psi-Ops z CD Action i coś mi się wydaje , że źle wyświetlana jest grafika , zamiast ognia są takie szare kwadraty :| , trochę mi to psuje zabawę :[ , Stery mam 56.72 , DX 9.0C , Grafika z podpisu i wszystkie inne gry chodzą ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podłącze się do tematu bo wydaje mi się że gra jest wyjątkowo zrypana

po pierwsze primo -nie da rady grać z włączonym atitool - klawicze ruchu reagują z parosekundowym opóźnieniem albo gość się nie chce zatrzymać :D (i nie piszcie że można go wyłączyć bo już na to wpadłem :-P ale chyba nie oto chodzi)

po drugie primo - czasem idąc w danym kierunku zaczyna totalnie przycinać co parę sekund+pyknięcie w głośnikach-efekt jakby coś doczytywał albo mało ramu...nie wiem

po trzecie czasem wywala na pulpit (jak w gothic na redeonach) ,wykluczam niestabilnośc bo testowałem system z zapętlonymi markami+superpi+prime95 i nic

gra sama w sobie fajna i trochę się wciągnąłem ale takie numery psują zabawę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podłącze się do tematu bo wydaje mi się że gra jest wyjątkowo zrypana

po pierwsze primo -nie da rady grać z włączonym atitool - klawicze ruchu reagują z parosekundowym opóźnieniem albo gość się nie chce zatrzymać :D (i nie piszcie że można go wyłączyć bo już na to wpadłem  :-P ale chyba nie oto chodzi)

po drugie primo - czasem idąc w danym kierunku zaczyna totalnie przycinać co parę sekund+pyknięcie w głośnikach-efekt jakby coś doczytywał albo mało ramu...nie wiem

po trzecie czasem wywala na pulpit (jak w gothic na redeonach) ,wykluczam niestabilnośc bo testowałem system z zapętlonymi markami+superpi+prime95 i nic

gra sama w sobie fajna i trochę się wciągnąłem ale takie numery psują zabawę

1447212[/snapback]

No,z tym przycięciem to się zgadzam.

Psuje to zabawe i denerwuje bo zdarza się to dość często.

Ale gierka może być :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po trzecie czasem wywala na pulpit (jak w gothic na redeonach) ,wykluczam niestabilnośc bo testowałem system z zapętlonymi markami+superpi+prime95 i nic

1447212[/snapback]

 

U mnie gothic chodzi normalnie :-P a tak wogole to nie wyszedl zaden patch do ej gry??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra baaaardzo spoko. Przeszlem cala. W napisach jest fajna muza :D

Czekam na 2 czesc.

 

munio@ Przez ktore dzwi nie mozesz przejsc??

 

To jestes na samym poczatku???? Karte ma koles w takim dziwnym pokoju. Jka go rozwalisz to po drodze jest pokuj z nazwa Suply Room czy cos takiego jak wejdziesz do niego do po lewej sa drzwi na ktorych uzywasz karty. jak skonczy sie animacja masz juz telekineze.

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plis podeślij save jak się ma moce bo zapisałem przed pokojem co trzeba użyć karty i mnie wywaliło do początku.

1457457[/snapback]

Jest coś takiego jak edycja postu...użyj kiedyś tego...

A co do gierki to jest spoko choć pare denerwujących błędów ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz isc do tych wielkich z tylu a pozniej w lewo do generatora. wylaczasz generator i cofasz sie do tych pierwszych.

 

Secon Sighn (cy jak to sie pisze) to nie jest poprzednia czesc tylko calkowicie inny tytul jesli o to chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z bossem, chodzi o tą ognistą blać, nie dość że ciężko rozwalić to machinę bo jest tylko kilka sekund na rzut butlą i ciężko się schować to jeszcze później się klonuje i poprostu brakuje apteczek. ma ktoś sprawdzoną taktykę jak ją wykończyć? ta telekineza też jest troche niedopracowana bo raz butle lecą w nią a raz w buraki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam proszę Was problem natury technicznej...:|...zainstalowałem gierę, wszystko ładnie pięknie, włączam i 5-10 sekund i mam totalną zwiechę kompa, nie reaguje na nic prócz twardego reseta...miał ktoś z Was coś takiego ??...

 

PS.

Gierka jest z CDA wersja DVD...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z kobiałką już sobie poradziłem :) ale teraz mam następny problem. mam się spotkać z sarą w wieży, wchodzę do wieży a tam niekończąca się chmara mątw, jakoś dałem radę wleźć na górę a tam drzwi zamknięte, co robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy jestes na górze i sara pokazuje ci satelite po filmiki na sa kafelki musisz je rozwalic tam jest nastepny klucz do drzwi jesli masz niebieski tutaj jest czerwony otwierasz dzwi i idziesz dalej..

Edytowane przez bartek2zxxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko że ja nie widze sary, wchodzę krętymi schodami i na górze nic nie ma -tylko zamknięte drzwi no i robi się rzeźnia bo atakuje mnie kilakanaście potworków

acha wcześniej, przed drzwiami leży taki mały trójkącik-będzie do czegoś potrzebny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niop musisz go ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> i cofnac sie do pokoju z piedestalem, zreszta jak wlaczysz aura view to na podlodze w pokoju przed wierza powinines zobaczyc zielone slady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...