Skocz do zawartości
Danb6

Plextor 716a + Abit Nf7-s =nie Dziala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam duzy problem, otoz zakupilem ostanio nagrywarke dvd Plextora 716A dla brata. Zanim ja zawiozlem do brata sprawdzilem ja u siebie (Athlon xp 2000, MSI Kt4v, radek 9550@9600, 512ram) wypalilem kilka plytek i wszystko bylo ok. Jak ja przywiozlem bratu i wsadzilem do kompa (Barton 2600, Abit nf7-s, radek 9550@9600, 512ram) okazalo sie ze jak wlacze nero to sie pluje ze nie ma nagrywarki !!! myslalem ze to wina oprogramowania, to zainstalowalem inne (winoncd) ale bylo to samo:-( Problem polega na tym, ze Plextor jest widziany jako cd-dvdrom (plytki czyta bez zarzutu). Zrobilem na nowo system, bo to mi tylko przyszlo do glowy, ale dalej to samo! W koncu wgralem najnowszy bios 1.07 ale dalej bez zmian. Zabralem nagrywarke do 2 kolegow i u nich...dziala bez problemu. Prosze Was moze ktos mi pomoze i wyjasni co moze byc przyczyna takiego stanu rzeczy bo ja juz nie mam pomyslow, a wiem ze nagrywarka jest 100% sprawna (dziala na 3 roznych komputerach). Jedyne co mi przychodzi na mysl to to ze Abit moze byc walniety,ale mialem kiedys na nim nagrywarke cd i chodzila. Acha, nie jest to tez wina taśmy, bo zmienialem... Z gory dziekuje za pomoc. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...