Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Nie moge rozgryzc na jakiej zasadzie dziala narzedzie ASUS ChkMail. Gdy wcisne w OE Odbierz poczte i sa nowe wiadomosci to zapala sie LED. Tyle tylko ze w tym momencie to bez sensu, bo ze nowe wiadomosci sa, to ja widze na ekranie w oknie OE! Myslalem, ze to jakas funkcja, która sprawdza poczte co jakis czas i daje znac np. ze cos jest. Wtedy zapala sie dioda, a dla mnie to sygnal do odpalenia programu pocztowego... Tak to chyba powinno byc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bp teoretycznie jak masz caly czas wlączonego w tle outloka to wtedy CI pokazuje (nie musisz klikac na pasku zadan na outloka zeby co chwile sprawdzac :lol:

Ogólnie zbędny gadżet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam Asusa, ale u mnie w Sagerze też mam taki bajer i to wlasnie dziala tak jak mowicie ze powinno dzialac - program jest wylaczony (OE) a ten CheckMail sprawdza mi co 5 minut poczte i jak jest to zaczyna mi migac czerwona kopertka na wyswietlaczu. I wtedy dopiero moge sobie ja odebrac. Co do Bata to powinno chodzic, u mnie da sie ustawic jaki program jest programem pocztowym.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... tylko tutaj jest jeden problem po uruchomieniu asus chkmail - nie ma nigdzie zadnego panelu, a ni w trayu ani w pasku za pomoca ktorego moznaby cokolwiek ustawic, jedynie mrugnie raz dioda na panelu po uruchomieniu i to wszystko. a moze cos z samym programem? (sa jacyc asusowcy here?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zacznijmy od tego że to nie ten CHK MAIL ma sprawdzać poczte tylko program ktorego używamy (np OUTLOOK). program który asus daje to tylko sygnalizuje przyjście nowej poczty email którą wcześniej ściągnął np. OUTLOOK :!:

dla mnie jest to przydatne, często oglądam tv i monitor w lapie jest zgaszony albo calkiem zamkniety. nie muszę ciągle patrzeć czy coś przyszło. zapala się lampka i wszystko wiadomo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie, program chkmail informuje o poczcie, ktora odebral program pocztowy, dlatego aby informowal o przybylej poczcie najlepiej ustawic sobie w programie pocztowym aby sprawdzal czy jest nowa poczta np co minute i program pocztowy moze pracowac w tle, wtedy gdy bedzie nowa poczta zapali sie dioda.

 

przylanczam sie do pytania shrekin-a, czy ktos moze probowal uruchomic program z innym programem niz outlook - i czy to sie udalo? program ma byc przystosowany do dzialania z oprogramowaniem microsoftu i po jego uruchomieniu nie mozna ma zadnych ustawien w ktorych mozna by zmienic program na np The Bat, szukalem czegos w tym temacie jednak znalazlem tylko nakladki do programu thunderbird - ktore jednak rowniez nie dzialaly :/

czy ktos moze probowal z programem The Bat? jesli tak prosilbym instrukcje jak poradzic sobie z tym, gdyz ta funkcja byla by bardzo przydatna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...