Skocz do zawartości
Xenomorph0

Problem Z Wi-fi.... Pomozcie...

Rekomendowane odpowiedzi

mam rozumieć że chodzi Ci o takie coś, że do jednego z kompów masz doprowadzony internet, i z tego kompa chcesz poprzez WLAN udostępnić go drugiemu PC-owi?? jeśli tak to da się , ale wtedy ten komputer z internetem bedzie musiał chodzić żeby net był w drugim....

 

ale to zagmatwałem, mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam rozumieć że chodzi Ci o takie coś, że do jednego z kompów masz doprowadzony internet, i z tego kompa chcesz poprzez WLAN udostępnić go drugiemu PC-owi?? jeśli tak to da się , ale wtedy ten komputer z internetem bedzie musiał chodzić żeby net był w drugim....

 

ale to zagmatwałem, mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi ;) ;)

1455284[/snapback]

tak spoks ... :D

dzieki...

 

Zeby net chodził na drugim kompie to wystarczy ze skonfiguruje poprawnie ip, bramke i maske sieci oraz DNS ?

 

bo ostatnio probowalem udostepnic net ale przez zwykly LAN...

i zaczal dopiero dzialac net jak podalem DNS mojego PROVIDERA...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak spoks ... :D

dzieki...

 

Zeby net chodził na drugim kompie to wystarczy ze skonfiguruje poprawnie ip, bramke i maske sieci oraz DNS ?

 

bo ostatnio probowalem udostepnic net ale przez zwykly LAN...

i zaczal dopiero dzialac net jak podalem DNS mojego PROVIDERA...

1455642[/snapback]

 

....i w tym kompie co ma neta musisz udostęnić połączenie sieciowe (Panel sterowania -> połączenia sieciowe -> wybierasz to połączenie przez które masz neta -> właściwości tego połączenia -> zakładka zaawansowane -> i tam zachacz udostępnianie tego połączenia) i powinno działać ;)

 

(opcjonalnie możesz to skonfigurować poprzez kreatora konfiguracji sieci w windowsie XP)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM DROBNY PROBLEM...

Na kompie z netem recznie dodalem siec (ad hoc)

jednak drugi komp nie moze sie polaczyc...

WYKRYWA SIEC , ALE GDY CHCE ZEBY SIĘ POLACZYL TO CALYCZAS JEST NAPISANE : "OCZEKIWANIE NA SIEC"...

i nic sie nie dzieje...

dlaczego ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...