Skocz do zawartości
aL1En

Audigy 2 Zs + Gigaworksy + Dekoder ...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Zamierzam kupić za niedługo Sound Blastera Audigy 2 ZS i chciałem sie was spytać czy moje głośniki (Creative GigaWorks S750 7.1) bedą wpełni wykorzystane jeżeli Audigy 2 ZS podłacze kablem koncentrycznym do Dekodera Creative DDTS-100, głośniki już mam podpięte do tego właśnie dekodera, mam przejściówke, która pozwala rozdzielić sygnał albo z PC Audio albo z Dekodera, jednak kable z tej przejściówki są bardzo krótkie ... i nie wiem czy jak podłacze właśnie COAXIAL'em Audigy 2 ZS do dekodera, czy dzwięk będzie ten sam jakbym podpioł głośniki prosto do Audigy 2 ZS czy nie ? dziękuje za pomoc.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli podepniesz coaxial'em to dzwiek bedzie prawdopodobnie lepszy... Dzwiek z karty zostanie zakodowany i przeslany,bezstratnie

1456783[/snapback]

Co do faktu bezstratności spierałbym się...jeśli podłączanie cyfrowe to przewód za minimum 100 zł (do digital), krótkie opinie można znaleźć na Hi Fi i Muzyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do faktu bezstratności spierałbym się...jeśli podłączanie cyfrowe to przewód za minimum 100 zł (do digital), krótkie opinie można znaleźć na Hi Fi i Muzyka

1456878[/snapback]

Masz racje bezstratnosc jest tylko w teorii :D ale i tak jest to lepsze polaczenie niz analogowo z karty :wink: Zaraz przyjdzie jakis audiofil i mi powie ze nie koniecznie :twisted: pozdrawiam

 

EDIT

A co do kabla to masz racje ze za 100zl dostanie przyzwoity kabel i mysle ze do tych glosnikow nie bedzie sensu doplacac do jakiegos lepszego.

Edytowane przez chemiczny_ali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...