Skocz do zawartości
adi_123

Neo A Pcm

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam taki problem: otóż chcę założyc Neo ale na mojej linii jest PCM i na jednej linii mam 2 numery telefonu, więc neo założyć się nie da. I teraz mam pytanie: jak wyglada pozbycie się PCMa? Czy oni tylko coś przepną w centrali czy będą musieli coś u mnie robić (chodzi mi o to czy bedą ciągnąć drugi kabel do mnie)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam taki problem: otóż chcę założyc Neo ale na mojej linii jest PCM i na jednej linii mam 2 numery telefonu, więc neo założyć się nie da. I teraz mam pytanie: jak wyglada pozbycie się PCMa? Czy oni tylko coś przepną w centrali czy będą musieli coś u mnie robić (chodzi mi o to czy bedą ciągnąć drugi kabel do mnie)?

1460290[/snapback]

W domu zostaje tak jak miales, oni u siebie "mieszają".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeszcze pytanie ile beda ci to zmieniać bo wiem z własnego doświadczenia że to będzie trwać.U mnie robili to koło 1,5 roku.Jest tez kilka osób które o tym pisały na tym forum, więc musisz sie uzbroić w cierpliwość.Swoją drogą to ja tego nie rozumiem w tzw."puszce" wymienia sie jedną rzecz.Trwa to około 5 min razem z wejściem na słup itp.A oni sie tak z tym ociągają!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeszcze pytanie ile beda ci to zmieniać bo wiem z własnego doświadczenia że to będzie trwać.U mnie robili to koło 1,5 roku.Jest tez kilka osób które o tym pisały na tym forum, więc musisz sie uzbroić w cierpliwość.Swoją drogą to ja tego nie rozumiem  w  tzw."puszce" wymienia sie jedną rzecz.Trwa to około 5 min razem z wejściem na słup itp.A oni sie tak z tym ociągają!!!!

1461424[/snapback]

Telekomuna niechetnie demontuje PCMki bo jak by nie patrzec to oszczednosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak musze sie zgdzodzic.Ale nie wiem czy im sie to opłaca bo przeciez jak zmienią linie to wiadomo że większość ludzi czeka aby założyc neostrada a to się wiąrze z kolejnymi zarobkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż w Telepunkcie złożyłem podanie o zdjęcie PCM-a. Po trzech tygodniach dzwonię na Błękitną Linię a tam mi mówią że żadne zgłoszenie nie wpłynęło :mur: Ech Tepsa. Pani z BL przyjęła zgłoszenie i powiedziała, że oddzwonią. Po trzech tygodniach zadzwoniłem tam i dowiedziałem się, że nie ma możliwości technicznych. No i mam pytanie: czy da się coś jeszcze zrobić w sprawie tego PCMa skoro nie ma niby możliwości, żeby go zdjąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"adi_123 Napisano Maj 23 2005, 19:51

Cześć mam taki problem: otóż chcę założyc Neo ale na mojej linii jest PCM i na jednej linii mam 2 numery telefonu, więc neo założyć się nie da. I teraz mam pytanie: jak wyglada pozbycie się PCMa? Czy oni tylko coś przepną w centrali czy będą musieli coś u mnie robić (chodzi mi o to czy bedą ciągnąć drugi kabel do mnie)?"

 

jaką neostrade chcesz załozyć??

Ja mam 128 i musz przyznać że to niezły badźiew :angry: czekam na dni w których zmienie sobie neo

:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...