Skocz do zawartości
mleczny

Internet Na Dwa Komputery ?

Rekomendowane odpowiedzi

mam dwa komputery w domu w kazdym jest karta sieciowa w jaki sposób (czy cos jeszcze musze dokupic) aby kozystać z internetu na obydwu jednocześnie..?

 

czym różni sie swith od huba ...? czy to bedzie potrzebne i czy to nie spowoduje rozłączenie sygnału na dwa z mniejsza prędkościa...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może coś więcej byś napisał.. jak dostarczany masz internet.....??

 

aby było to niewykryte przez providera to switch nie starczy, musisz skombinować jakiś router

 

a najlepiej połącz te dwa kompy w sieć skrętką cross-over i udostępnij sobie neta na drugiego koma, z tym że wtedy zeby na drugim kompie był net musisz mieć włączonego pierwszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaluzmy ze mam ten router (kupie) , i co nie ma szans zeby to wykryli ?

jak to wszystko ustawic ? poprostu podpiąć i zmienic adres routera i tyle ?

na 100% nie wykryją? potrzebuje tej setki % .

 

 

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak... najlepiej podepnij sie jeszcze do telefonu sąsiada i do pobliskiego gazociągu... ale najpierw proponuję podpiąc sie do "załóżmy" słownika ortograficznego i kodeksu karnego przy okazji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak... najlepiej podepnij sie jeszcze do telefonu sąsiada i do pobliskiego gazociągu... ale najpierw proponuję podpiąc sie do "załóżmy" słownika ortograficznego i kodeksu karnego przy okazji...

1482945[/snapback]

do pobliskiego gazo ciągó jestem podpienty i za go płące.cO do slownika ortygraficznego to dzieki ale nie jest mi potżebny :/ , nie takiej odpowiedzi się spodziewałem ale DZIĘKóJĘ bardzo za wykład... przy okazji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...