Skocz do zawartości
docxxx

"bład 1068" Nie Mozna Wlaczyc Uslugi (drukowania)

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem wczoraj drukarke HP. Przedtem mialem Lexmarka ale zepsul sie. Wyrzucilem stare sterowniki i zainstalowalem nowe do HP. Po ponownym wlaczeniu komputera okazalo sie ze nie moge drukowac.

Po poszukiwaniach doszedlem do tego ze nie moze zostac uruchomiona usluga 'Bufor wydruku'. Na karcie wlasciwosci napisane jest ze jest ona zalezna od Lexbces (czyli od serwera wydruku Lexmarka, ktore przeciez nie mam).

No to mysle sobie ze zainstaluje te stery od Lex jeszcze raz i wtedy zobaczymy o co chodzi. Nic z tego. Podczas instalacji wywala mi blad ze nie mozna rozpoczac instalacji bo nie jest wlaczono bufor wydruku (ktory z kolei zalezy jest jest od Lexbces!!!!!).

I co ja mam teraz zrobic? Ja naprawic ten blad? Uruchomienie spoolera nic nie daje.

Ten blad to dokladnie:

"Błąd 1068: Uruchomienie uslugi zależności lub grupy nie powiodło się."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem wczoraj drukarke HP. Przedtem mialem Lexmarka ale zepsul sie. Wyrzucilem stare sterowniki i zainstalowalem nowe do HP. Po ponownym wlaczeniu komputera okazalo sie ze nie moge drukowac.

Po poszukiwaniach doszedlem do tego ze nie moze zostac uruchomiona usluga 'Bufor wydruku'. Na karcie wlasciwosci napisane jest ze jest ona zalezna od Lexbces (czyli od serwera wydruku Lexmarka, ktore przeciez nie mam).

No to mysle sobie ze zainstaluje te stery od Lex jeszcze raz i wtedy zobaczymy o co chodzi. Nic z tego. Podczas instalacji wywala mi blad ze nie mozna rozpoczac instalacji bo nie jest wlaczono bufor wydruku (ktory z kolei zalezy jest jest od Lexbces!!!!!).

I co ja mam teraz zrobic? Ja naprawic ten blad? Uruchomienie spoolera nic nie daje.

Ten blad to dokladnie:

"Błąd 1068: Uruchomienie uslugi zależności lub grupy nie powiodło się."

1460934[/snapback]

Bufor wydruku nie ma zaleznosci "od czegos" cos ten sterownik namerdał.

Masz wywalic wszystko tzn calusienki sterownik lexmarka i odlaczyc drukarke.

Zrebootowac system, wejsc w panel sterowania > narzedzia administracyjne > uslugi > i przyjzec sie buforowi wydruku powinien byc uruchamiany jako "automatycznie" jak nie jest to przelaczyc na automatycznie i nawet sprubowac go uruchomic. Jak pojdzie to ponownie komoa zrebootowac > zainstalowac sterownik > podlaczyc drukarke (taka kolejnosc) i probowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Best-boy, probowalem juz naprawde roznych rzeczy.

Po pierwsze: NIC nie mozna zrobic, czy to wlaczyc, wylaczyc bufor, odinstalowac stery, dodac nowe, dodac drukarke w systemie czy inne rzeczy zwiazanie z drukowaniem, bo caly czas rzada wlaczenia bufora wydruku.

 

Po drugie: ... Juz zrobilem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Best-boy, probowalem juz naprawde roznych rzeczy.

Po pierwsze: NIC nie mozna zrobic, czy to wlaczyc, wylaczyc bufor, odinstalowac stery, dodac nowe, dodac drukarke w systemie czy inne rzeczy zwiazanie z drukowaniem, bo caly czas rzada wlaczenia bufora wydruku.

 

Po drugie: ... Juz zrobilem:)

1464376[/snapback]

To moglbys sie pochwalic rozwiazaniem, bo w miare ciekawy probem (w sumie to glupi) ale ciekawy :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...