Skocz do zawartości
Vlado

Debilne komentarze na stronie Komputronika

Rekomendowane odpowiedzi

Czytał ktos z Was może te komentarze pod opisem sprzętu bo jak czytam to mam nieodparte wrażenie, że ten sprzęt słodzą ci sprzedawcy zieloni. :lol:

Cyt:

1"Super karta graficzna ... piękny, duży radiator na chipsecie i pamięciach ... dwa super ciche wentylatorki ... bardzo łatwa instalacja w komputerze ... tylko brać i grać !"

2"Nigdy nie myslalem ze tanie moze byc dobre. Złożyłem przynajmniej 10 kompów na tej płytce i nigdy nie napotkałem na trudności. Dobra i tania. ";"+ całkiem ładne możliwości OC "-mowa o ecs-sie :D :D :D

Ale zamyła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyt:

1"Super karta graficzna ... piękny, duży radiator na chipsecie i pamięciach ... dwa super ciche wentylatorki ... bardzo łatwa instalacja w komputerze ... tylko brać i grać !"

2"Nigdy nie myslalem ze tanie moze byc dobre. Złożyłem przynajmniej 10 kompów na tej płytce i nigdy nie napotkałem na trudności. Dobra i tania. ";"+ całkiem ładne możliwości OC "-mowa o ecs-sie :D  :D  :D 

Ale zamyła...

 

No widać wybitną inteligencję i znawstwo dziedziny!!!

:D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemem naszych sklepów jest fakt zatrudniania "sprzedawców" , a nie fachowców. Jest to zbiorowisko różnych ludzi, byłych kurierów, agentów ubezpieczeniowych, handlowców sprzętu AGD, konsultantów różnych operatorów GSM itp., których sytuacja zmusiła do zmiany pracy, a mając jakieś oświadczenie w handlu i wybujałą fantazję pisząc swoje CV mają duże szanse na złapanie pracy w tej branży.

Uwierzcie mi, sam organizowałem nabór do mojego sklepu i najoryginalniejszy był krupier z przyhotelowego kasyna. :)

 

pozdr.

 

Fun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też pracuje w sklepie komp. ale generalnie nie polecam szajsu tylko mówię za takie pieniądze ma Pan/Pani to i to i proszę nie spodziewać sie cudów ale mozna np. dołozyc tyle i będzie coś dobrego. A oni tam piszą pierdy: ooo zajebiste, kosa sprzęt itp. a nawet nie wiedzą pewno o jaki sprzet chodzi.

A co do naboru to fakt i piekarze chcieli u nas notebooki sprzedawać :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...