Skocz do zawartości
Gość hydro2

The Suffering: Ties that Bind

Rekomendowane odpowiedzi

hehe ja o tym wiedziałem jednak wcześniej bo z 2 miechy temu było napisane w CDA w małym okienku na początku pisma ;] ale jakoś nie chciałem o tym pisać, bo myślałem że już ktoś o tym pisał i bym dostał następne 10% i jakoś nie chciało mi sie sprawdzać. :P A tak to podobno gierka ma trzymać klimacik pierwszej części ale nie pamiętam dokładniej co tam napisali potem sprawdze :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem troche w ta gre.. Klimat jakis dziwaczny, walczy sie z umarlakami tym razem. Napisze wiecej jak skoncze Brother In Arms: Earned In Blood o tym sufferingu, za duzo gier ostatnio wychodzi....

Pogralem wiecej w ta gre... jakos nie ma tego elementu zaszczucia jak w jedynce a i dzwiek jest slabszy... zrobili komercyjniaka kolejnego bazujacego na swietnej grze. :sad:

Edytowane przez Przemol^N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Suffering to jedna z moich najlepszych gier.Niskie wymagania i dobry klimat.Wiele rozwiazan,3 zakonczenia.Dwojka bedzie miala bardzo fajna graficzke i calkowicie nowa historie.Czekam z niecierpliwoscia i mysle,ze nie jeden z Was na nia czeka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem troche w ta gre.. Klimat jakis dziwaczny, walczy sie z umarlakami tym razem. Napisze wiecej jak skoncze Brother In Arms: Earned In Blood o tym sufferingu, za duzo gier ostatnio wychodzi....

Pogralem wiecej w ta gre... jakos nie ma tego elementu zaszczucia jak w jedynce a i dzwiek jest slabszy... zrobili komercyjniaka kolejnego bazujacego na swietnej grze.

Kolega juz gral. A ty Hydro wypowiadasz sie jakby miala dopiero sie pojawic :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On chyba nie mowi o wersji na peceta.Nic mi przynajmniej nie wiadomo o tym,ze takowa juz jest.Jakby tak bylo to byloby tu glosno bo jedynka miala prawdziwy urok i napewno sporo osob by juz pisalo o part 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem w to na PS2, gra jest poprostu mega chora  :blink:

klimat jest niesamowity, bardzo przyjemnie się w to gra  B)

1699236[/snapback]

z horrorowatych na konsole to tylko RE4

gralem w demko - masakra

demko ma wiecej miesa, przemocy i masakry niz caly The Suffering I

gdyby nie to, ze wychodzi na PS2 juz w listopadzie to rozwazylbym (na powaznie) zakup gacka dla tej gry

a Suffering II? przy RE4 nie moze wygladac ani strasznie ani ciekawie

 

edit:

do hydro: jesli podobal Ci sie Suffering - to powinienes kupic sobie Gacka. pisze jak najzupelniej powaznie. koszt nizszy niz 1GB RAM, wszystkie Residenty do wyboru do koloru i ten najwazniejszy: RE4 - zdziwilbys sie, gdybys w to zagral, uwierz mi.

w IRL Gacek (nowy) kosztuje 98Euro - uzywane mozna kupic juz za 40 Euro w zestawie z kilkoma grami (w tym prawie wszystkie Residenty)

RE4 kosztuje tu (uzywany) 29 Euro.

Edytowane przez SamoDobro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z horrorowatych na konsole to tylko RE4

gralem w demko - masakra

demko ma wiecej miesa, przemocy i masakry niz caly The Suffering I

gdyby nie to, ze wychodzi na PS2 juz w listopadzie to rozwazylbym (na powaznie) zakup gacka dla tej gry

a Suffering II? przy RE4 nie moze wygladac ani strasznie ani ciekawie

 

edit:

do hydro: jesli podobal Ci sie Suffering - to powinienes kupic sobie Gacka. pisze jak najzupelniej powaznie. koszt nizszy niz 1GB RAM, wszystkie Residenty do wyboru do koloru i ten najwazniejszy: RE4 - zdziwilbys sie, gdybys w to zagral, uwierz mi.

w IRL Gacek (nowy) kosztuje 98Euro - uzywane mozna kupic juz za 40 Euro w zestawie z kilkoma grami (w tym prawie wszystkie Residenty)

RE4 kosztuje tu (uzywany) 29 Euro.

1699555[/snapback]

ja własnie sprzedalem xboxa wczesniej mialem ps2 i kupilem gacka residenty mam w drodze już się nie moge doczekac. narazie zamowiłem residenta remake, i residenta 0. czawrtą część zostawie sobie na deser. pamietam jeszcze te chwile kiedy zagrywałem w 2 część, to byłą masakra i jedna z lepszy gier w moim zyciu...

 

a co do The suffering to zagrałem chwile jeszcze jak mialem xkloca i skasowałem bo potwory są dla mnie śmieszne i nie mój klimat. Jedynke przeszedłem cała ale była bardzo monotonna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

II bardziej podoba mi sie od I , i wcale nie wyglada zle , a klimat i krew praktycznie wszedzie jest masakra :D , nie rozumiem jak w II potwory sa smieszne , jak twierdzisz ze grales chwile a na samym poczatku sa tylko potwory z I , jak ktos gral w I , to pozycja obowiazkowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...