Skocz do zawartości
mikosz83

Nie Działa Przechwytywanie :(

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam taką karte graficzną http://www.msi.com.tw/program/products/vga...ail.php?UID=534 oraz program spolszczony Ulead videostudio 9.0. Podłączyłem adapter do karty graficznej ( taki jest w lince na dole po lewej ), kabel do adaptera to czinch czerwony(video) i biały(audio) a do magnetowidu eurozłącze.

W ulead videostudio nie wychwyta wiec dlaczego ? chyba że kabel nieo dpowiedni albo moja karta graf nie obsługuje czy co ?

 

Pomocy ! :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o jakim klonowaniu piszesz ? chyba zrozumiałeś o klonowaniu z Monitora do TV a ja mówię o problemie z przechwytywaniem magnetowidu do kompa za pomocą kart graficznej...

 

Czekam nadal na pomoc doswiadczonych ludzi znający ten problem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchaj a moze tym programem cos zdzialasz  iuVCR mialem gdzies linka ale nie moge go znalesc...

1468082[/snapback]

Właśnie mam ten ściągnięty program i no po odpalaniu iuVCR nadal nie "widzi" magnetowidu :(

W takim razie pożycze od znajomych magnetowid z wejściem na chinch i zobaczymy czy zadziała.... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie działa przechwytywanie w Ulead audiovideo 9. Okazało się ze nie miałem zainstalowanej opcji dla videa na płycie instalacyjnej karty graficznej... :?

 

Teraz mam problem, nie ma dźwięku :( Mam kabel scart - cinch(video i audio). W video mam tylko scarta i nic wiecej. Kabelek AUDIO (chinch) podłączyłem do dźwiękówki tam gdzie głośniki były podłączone i nie ma dźwięku :(

 

Pomóżcie ludzie co mam zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chcesz nagrywac dzwiek z video na komputer (tak zrozumialem) to musisz podlaczyc wyjscie audio z video do wejscia na karcie dzwiekowej (czyli mikrofon, chyba ze masz jakies inne)

1478880[/snapback]

ale jaki kabel ma być z wyjścia videa skoro mam tylko scarta ???

Gościu w innym forum pisał że mam dolutowac lub przylutować...... :blink:

Ehh lutowanie... :mur:

Może macie lepszy sposób ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...