Skocz do zawartości
P@weł m

Jak Mocna Kartę Włoże Na Tą Płytę?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z ta płytą. W programie EVEREST Home Edition nie ma nazwy mojej płyty. Pisze tylko; ID płyty głównej 10/12/2001-P4X266-8233-6A6LWE19C-00. Z tym związane jest pytanie. Jak mocną mogę włożyć kartę graficzną(najlepiej pod AGPx8)? Jaki jest chipset na tej płycie?

Konfiguracja peceta:

Procesor 1,5 Ghz

256 DDR SDRAM

GeForce MX440 SE 64M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze po zdjeciu obudiwy/scianki bocznej zobaczysz nazwe płyty....tak to trudno powiedziec..no chyb ze masz gwarancje...ale jesli tak to musisz miec faktury za zakup i tam powinno byc napisane co to za płyta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, możesz zainstalować karte z agp8x

 

co do procesora, trudno powiedzieć, obecnie masz p4 1,5 z 256kb cache l2 ( ??? ), a więc max może być koło 2ghz bez aktualizaji biosu ( po aktualizacji, może nawet do 2,8 ghz, miałem kiedyś mobo na p4x266 i własnie 2,8 ghz było górną granicą dla tej płyty )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest już tak przestarzały sprzęt, że najlepszym rozwiązaniem będzie sprzedanie tego co masz i kupno czegoś nowego.

 

Co do karty to powiedz ile możesz na nią wydać, a dowiesz się co najlepiej kupić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógł bym wydać na kart około 450-600 zł. Jak nie mniej.

A tak przy okazji to jaqki najwię kszy dysk włożę na ta płytę? Mam na niej problem z podkręcaniem procka. POMÓŻCIE!!!

1469624[/snapback]

A nie lepiej sprzedać ten sprzęt i wziąć platforme Athlon 64 ?? Nie musisz brać drogiego s. 939 , wystarczy s. 754. Można złożyć całkiem fajny i nie drogi sprzęt , do tego weźmiesz karte graficzną Radeona 9800 Pro i będzie git. Chyba że pojedziesz po kosztach, to zmienisz platforme do tego Radka 9500 Pro, i będzie LOOZ !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej sprzedać ten sprzęt i wziąć platforme Athlon 64 ?? Nie musisz brać drogiego s. 939 , wystarczy s. 754. Można złożyć całkiem fajny i nie drogi sprzęt , do tego weźmiesz karte graficzną Radeona 9800 Pro i będzie git. Chyba że pojedziesz po kosztach, to zmienisz platforme do tego Radka 9500 Pro, i będzie LOOZ !!

1469742[/snapback]

Tylko jest mały problem. Nie mam duzo kasy. Lepiej nie pytaj ile mam lat( mam 14 lat).Sam na to nie nazbieram.chodzi mi tylko o karte. Nie zmieniam całego kompa! :cry: :cry: :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...