Skocz do zawartości
Kwiecień

Jak Odkręcić Zniszczoną Śrubkę W Kompie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Wziąłem kompa w rozliczeniu, biorę się za wykręcania podzespołów a tam zonk :blink: Jedna śrubka i to na dodatek w samym rogu płyty głównej jest "rozwiercona" tzn. że śrubokrętem nic nie zrobię :mur: I teraz jak tą śrubkę wykręcić ?? Kombinerkami nie ma dostępu, a nawet jak mi się uda to nie ma za co złapać. HELP :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem kompa w rozliczeniu, biorę się za wykręcania podzespołów a tam zonk  :blink: Jedna śrubka i to na dodatek w samym rogu płyty głównej jest "rozwiercona" tzn. że śrubokrętem nic nie zrobię  :mur: I teraz jak tą śrubkę wykręcić ?? Kombinerkami nie ma dostępu, a nawet jak mi się uda to nie ma za co złapać. HELP  :unsure:

1468165[/snapback]

Jak juz bedziesz zdesperowany to mozesz wyrwac kombinerkami a w to miejsce wkrecic wkret do metalu (komputerowy..) wchodzi ciezko ale tylko pierwszy raz, pozniej juz spokoj bo jest grubi gwint a nie maciupenki jak na srubce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobny problem mam :? a dokladniej u znajomego, kupil jakiegos uzywanego kompa i chce wiatraczek zmienic bo jest za glosny, poprosil mnie o pomoc ale okazuje sie ze jedna srubka w wiatraku jest uszkodzona i srubokret odpada :/

 

Jakies pomysly ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobny problem mam :? a dokladniej u znajomego, kupil jakiegos uzywanego kompa i chce wiatraczek zmienic bo jest za glosny, poprosil mnie o pomoc ale okazuje sie ze jedna srubka w wiatraku jest uszkodzona i srubokret odpada :/

 

Jakies pomysly ?

1469444[/snapback]

tak jak wyżej kombinerkami a jak sie nie da (czyt. jak będziesz zdesperowany) to weź wiertarkę i ją rozwierć. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...