Skocz do zawartości
Narhir

Jaki Telefon Kupic ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie tak wiec chce niechce musze sobie zakupic jakis telefonik;d najlepiej FAJNY :P dzialajacy itp itd.

 

najlepiej by bylo ajkby mial.. jak najwiecej opcji ;d kolorowy wyswietlacz i rzeczy zwizane z netem koneicnzy gprs i mozliwosc podlaczenia szybko pod laptopa do okolo 300 moze troche wiecje.. ale raczje.. mniej pozatym milo by bylo ajkby mial slidera lub cos.. nie wiem ale ostantio wkrecilem sie w te sliderki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie tak wiec chce niechce musze sobie zakupic jakis telefonik;d najlepiej FAJNY :P dzialajacy itp itd.

 

najlepiej by bylo ajkby mial.. jak najwiecej opcji ;d kolorowy wyswietlacz i rzeczy zwizane z netem koneicnzy gprs i mozliwosc podlaczenia szybko pod laptopa do okolo 300 moze troche wiecje.. ale raczje.. mniej pozatym milo by bylo ajkby mial slidera lub cos.. nie wiem ale ostantio wkrecilem sie w te sliderki

1471452[/snapback]

Te kryteria chyba spelnia SE t610 ma wszystkie mozliwosci polaczen z kompem(BT, IRDA, USB, SERIAL)i swietnie dzialajacy GPRS ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te kryteria chyba spelnia SE t610 ma wszystkie mozliwosci polaczen z kompem(BT, IRDA, USB, SERIAL)i swietnie dzialajacy GPRS ;)

1471685[/snapback]

Odradzam!!!!

Moja siostra go ma i telefonik często się zacina i ogólnie jest bardzo wolny, no i ma mało pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odradzam!!!!

Moja siostra go ma i telefonik często się zacina i ogólnie jest bardzo wolny, no i ma mało pamięci.

1472438[/snapback]

wolny?? to chyba cos z nim nie tak bo ja bardzo dobrze wspominam ten tel. super bezawaryjny, bateria 5 dni i prostota obslugi ;) Edytowane przez szymon_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klimu, moze za wolno naciskasz przyciski ;)

 

Oczywiscie z tymi mozliwosciami T610 to najlepszy telefon jezeli wezmiemy pod uwage jego cene bo oczywiscie sa lepsze telefony ale wiadomo....kasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wolny?? to chyba cos z nim nie tak bo ja bardzo dobrze wspominam ten tel. super bezawaryjny, bateria 5 dni i prostota obslugi ;)

1473023[/snapback]

 

klimu, moze za wolno naciskasz przyciski ;)

 

Oczywiscie z tymi mozliwosciami T610 to najlepszy telefon jezeli wezmiemy pod uwage jego cene bo oczywiscie sa lepsze telefony ale wiadomo....kasa.

1473333[/snapback]

No telefonik nawet czasami się zacina przy odbiorze mmsa. :mur:

A pouszanie się po menu to tragedia. Czasami działa ok a czasami się zatnie lub nawet wyłączy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No telefonik nawet czasami się zacina przy odbiorze mmsa. :mur:

A pouszanie się po menu to tragedia. Czasami działa ok a czasami się zatnie lub nawet wyłączy

1473546[/snapback]

No to ewidentnie jest poprostu popsuty ;) soft do wymiany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Seentag

Oczywiście popieram przedmówców i naturalnie T610 - miałem ten telefonik (przed przesiadką na MDA3) i stwierdzam, że chodził płynnie nie łapał zwiech, a jeżeli takie rzeczy się dzieją to należy zrobić upgrade softu, jak to ktoś wspomniał powyżej :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...