Skocz do zawartości
Ergo5

Asus P4p800-x

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Proszę o pomoc użytkowników tej płyty. Mam problem z podłączeniem dzwięku na przedni panel. W miejscu, gdzie podłącza się przewody przedniego panelu są 2 zworki. Po ich zdjęciu dzwięk z przedu jest, ale już z tyłu brak. Jak rozwiązać ten problem. Inf. w manualu, że zdjąć zworki, jeśli będziesz używał przedniego panela niewiele rozwiązuje.

Będę wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie jest tak: jasli wybierdzesz wyjscie na 'front panel' to zostaje odciety dzwiek z tyłu. jedyny sposób na jednoczesne podlaczenie 'front panelu' i posiadanie wyjść z tylu obudowy to:

1. ustawic zworki na plycie glownej zeby dzialalo wyjscie z tyłu.

2. pod gniazdo podłączyć rozfałęźnik słuchakowy

3. pod rozgałęźnik podłączyć to co miałeś zamiar podpiąć z tylu (wieza pewnie...), pod drugi port podłączyć kabelki od 'front panelu' - podejżewam ze bedziesz sie musial zaprzyjaźnić z lutownica (przełóźenie kabelka i dodanie na końcu słącza mini jack)

 

ma to swoje wady: zmniejszenie mocy wyjściowej (bo jest podzielona miedzy wieze - podlaczona z tyłu - i słuchawki - z przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki serdeczne. Coś takiego właśnie knułem, ale myślałem, że jest jakiś bardziej przewidziany przez Asusa sposób.

 

Nic to, zabieram się do lutownicy :-P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...