Skocz do zawartości
qolec

Jak Podłączyć 1 Konwerter Do Kilku Tunerów

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tego typu problem. Mam w tej chwili antene satelitarną z 1 konwerterem ustawionym na Astre podłączoną do telewizora. Planuje kupić karte Skystar 2, oraz drugi konwerter z zezem i DiseQ i ustawić ten konwerter na Hotbirda i podłączyć do Skystara. Jak mógłbym podłączyć to wszystko tak ażeby na Skystarze odbierać też Astre? Czy da się ten 1 konwerter podłączyć też do Skystara tak ażeby dalej był też podłączony do telewizora?

 

Ja to sobie wykombinowałem tak. Pierwszy konwerter podłączyć do jakiegoś rozdzielacza z którego jeden kabel poszedłby do telewizora a drugi do przełącznika Diseq. Do Diseqa podłączyć też kabel z 2 konwertera i potem jednym kablem z Diseqa podłączyć to już do karty Skystar 2. Powiedzcie proszę czy to się tak da zrobić. W szczególności chodzi mi o to czy da się sygnał z tego pierwszego konwertera rozdzielić na 2 tunery? Czy są wogóle przełączniki które mają 1 wejście a 2 wyjścia?

 

Z góry dziękuję za pomoc. Mam nadzieję, że opis problemu jest wystarczająco jasny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam sie wogole na tych sprawach ale wydaje mi sie ze do jednego konwertera nie mozna podlaczac 2 tunerow. Musisz chyba kupic konwerter typu twin. Wpisz w google lub allegro konwerter twin a dowiesz sie wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...