Skocz do zawartości
athabus

Dobra Ksiazka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam okazje pojsc we wrzesniu na szkolenia M$ z baz danych. Problem w tym ze trzeba znac jakis ich jezyk programowania. Ja do tej pory troche pisalem w TP, potem w Delphi (ale tylko podstawy). Teraz musze nauczyc sie w 3 miesiace C# (oczywiscie tylko podstaw - nie musze byc ekspertem)

 

No i szukam dobrej ksiazki do C# - ogolnie widze ze bieda jest w tym temacie na razie ale moze znacie jakas dobra pozycje dla poczatkujacych?

 

bede wdzeiczny za pomoc.

 

ps. Szukalem juz na forum czy takiego tematu nie bylo przypadkiem, ale wyszukiwarka nie przyjmuje tu krotkich wyrazow typu C# wiec moglem cos przeoczyc - jesli tak to prosze o link.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjmuje krótkie wyrazy ;). A co do c to chyba symfonia. Poszukaj kursów w necie.

1478468[/snapback]

No nie wiem - jak wpisuje Książki C# to mi wywala

Jedno lub wszystkie z szukanych przez ciebie słów jest krótsze niż wymagane 4 znaków lub próbujesz szukać niedozwolonych słów takich jak: 'html', 'img', etc. Wróć i zwiększ długość szukanych słów kluczowych lub wybierz inne słowo.

:wink:

 

co do symfoni to ja potrzebuje ksiazki do C# a symfonia z tego co czytalem to chyba jest o c++. Sczerze mowiac wolalbym sie nauczyc C++ ale niestety musze C# :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.helion.pl witryna wydawnictwa wpisując c# znajdziesz:

C#. Ćwiczenia

C# i ASP.NET. Szybki start (44.91 PLN)

C#. Leksykon (30.00 PLN)

C#. Leksykon kieszonkowy

C#. Wzorce projektowe lipiec 2005

Visual C# .NET. Encyklopedia

 

Więc nie widzę problemu ze znależieniem czegoś na start.

Edytowane przez Contrast

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.helion.pl witryna wydawnictwa wpisując c# znajdziesz:

C#. Ćwiczenia

C# i ASP.NET. Szybki start    (44.91 PLN)

C#. Leksykon    (30.00 PLN)   

C#. Leksykon kieszonkowy

C#. Wzorce projektowe    lipiec 2005   

Visual C# .NET. Encyklopedia

 

Więc nie widzę problemu ze znależieniem czegoś na start.

1478767[/snapback]

Widzisz - znalezienie ksiazki nie jest problemem, ale jak przeczytasz komentarze do nich to raczej nie sa one pozytywne. Helion wiec odpada. Inni wydawcy nie publikuja recenzji a szkoda utopic 100zl czy wiecej i nic z tego nie miec. Dlatego tez prosze o opinie osoby ktore juz tego jezyka sie uczyly zeby polecily jakas ksiazke ktora im pomogla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...