Skocz do zawartości
Cyculon

Problem - Tylko Z Czym?!? : O

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam dość dziwny problem. Otóż sprzęt mam taki jaki podany jest w moim podpisie. DO niedawna tego stworka zassilał ModeCom400W :F co było najwieksza pomyłką porażka mojego zycia... I pewnego zacnego dnia dzieki tej zasiłce płyta główna wyladowała w serwisie. Po jej powrocie do serwisu pojechała karta graficzna która notowała duze spadki wydajnosci i duze wzrosty temperatur (praca w windowsie ~80 stopni)

 

Po dwóch serwisowaniach karty graficznej wkońcu wymieniono mi ją na nową. Temperatura wróciła do normy, ale wydajność juz nie.

 

W grze Counter-Strike1.6 przez chwile mam 100fps (powinno byc NON STOP 100fps - było tak jak kupiłem komputer :)) ) a teraz sie zdaza ze ledwo dochodzi do 60...

 

W 3dMark03 spadek ilosci fps jest równiez bardzo duzy. Nie konczylem testu bo w pierwszym "filmiku" fps nie przekroczyły 60 - 70 fps co mozna uznac za porażke...

 

Warto zaznaczyc że "za młodzieńczych lat" moj komputer osiągał ponad 11k punktow.

 

 

Wiec teraz do Was pytanie.

 

Co jest popsute?

 

Kwestia sterowników, systemu i ogolnie softu z góry odpada.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeskanuj komputer adware i jakims antyvirem ;)

czy zmieniales sterowniki do karty lub instalowales nowe inf ?

1481517[/snapback]

 

Format był robiony dzisiaj ;]

 

Sterowniki...

 

Jade na sterownikach które na poczatku dawały z siebie wszystko.

 

Teraz mam najnowsze do grafiki i najnowsze inf...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Format był robiony dzisiaj ;]

 

Sterowniki...

 

Jade na sterownikach które na poczatku dawały z siebie wszystko.

 

Teraz mam najnowsze do grafiki i najnowsze inf...

1481565[/snapback]

nie instaluj sterownikow 71.89 tylko jakies poprzednie, ja na tych tez mialem male problemy ;) sprawdz jeszcze ustawienia dx: start>uruchom>dxdiag

czy wywali ci jakies bledy przy tescie itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwrot o 180 stopni.

 

66.93 - te sterowniki obecnie mam...

 

Wiec tak. Gram sobie na kompie. KOncze grac i zostawiam komputer w stanie wstrzymania. Wracam po jakims czasie wlaczam ponownie kompa i patrze ; o 100fps wszystko piknie smiga... 10 minut i sie komputer wylacza ;o No to wlaczam go jeszcze raz i ... wszystko po staremu czyli 30 - 50 fps itd...

 

i znowy stan wstrzymania i znowu przez 10 min 100fps...

 

Zasilacz mam ten...

http://h4g.pl/product_info.php/cPath/32/pr...a04a9330c371555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam dość dziwny problem. Otóż sprzęt mam taki jaki podany jest w moim podpisie. DO niedawna tego stworka zassilał ModeCom400W :F co było najwieksza pomyłką porażka mojego zycia... I pewnego zacnego dnia dzieki tej zasiłce płyta główna wyladowała w serwisie. Po jej powrocie do serwisu pojechała karta graficzna która notowała duze spadki wydajnosci i duze wzrosty temperatur (praca w windowsie ~80 stopni)

 

Po dwóch serwisowaniach karty graficznej wkońcu wymieniono mi ją na nową. Temperatura wróciła do normy, ale wydajność juz nie.

 

W grze Counter-Strike1.6 przez chwile mam 100fps (powinno byc NON STOP 100fps - było tak jak kupiłem komputer :)) ) a teraz sie zdaza ze ledwo dochodzi do 60...

 

W 3dMark03 spadek ilosci fps jest równiez bardzo duzy. Nie konczylem testu bo w pierwszym "filmiku" fps nie przekroczyły 60 - 70 fps co mozna uznac za porażke...

 

Warto zaznaczyc że "za młodzieńczych lat" moj komputer osiągał ponad 11k punktow.

Wiec teraz do Was pytanie.

 

Co jest popsute?

 

Kwestia sterowników, systemu i ogolnie softu z góry odpada.

 

Pozdrawiam!

1481505[/snapback]

Witam!

 

Jeśli zainstalowałes sterowniki Intela do płyty głownej : intel inf 7.2.0.1006 TO JEST WLASNIE powod dla ktorego spadlo CI fps w grach i benchmarkach !!!

Zainstalowałem system sciagnalem je ze www.station-drivers.com i miałem ten sam problem co TY! ALe po pewnym czasie odinstalowalem to recznie i zainstalowalem starsze i wszystko smiga ! :D

Edytowane przez MajkelP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatecznie to moze cos tam serwisssss nabroił... Najlepiej to sprawdz u kogos na innej plycie, albo jeszcze lepiej takiej samej. Jezeli na innej plycie (nie lepszej oczywiscie) po zamontowaniu swoich części bedzie wszystko ok , to cos z plyta, a jak nie to wina czegos innego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...