Skocz do zawartości
Icek_lol

Nie Mogę Usunąć/zainstalować Sprzętu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z modemem (speedtouch 330). Modem nie działa i nie chce się usunąc oprogramowanie do niego. Nie mogę też zainstalować go ponownie do poki go nie usune. Probuje usunac oprogramowanie w dodaj/usun programy, ale gdy probuje usunac pojawia sie komunikat "Before continuing, close all active SpeedTouch USB connetions". Probowalem tez w menadzerze urzadzen, ale tez nie przynioslo to efektow. Co mam zrobic zeby usunac oprogramowanie do speedTouch? :mellow:

 

Z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z modemem (speedtouch 330). Modem nie działa i nie chce się usunąc oprogramowanie do niego. Nie mogę też zainstalować go ponownie do poki go nie usune. Probuje usunac oprogramowanie w dodaj/usun programy, ale gdy probuje usunac  pojawia sie komunikat "Before continuing, close all active SpeedTouch USB connetions". Probowalem tez w menadzerze urzadzen, ale tez nie przynioslo to efektow. Co mam zrobic zeby usunac oprogramowanie do speedTouch? :mellow:

 

Z gory dziekuje

1482493[/snapback]

wydilejtuj recznie,

restart, ponowa instalacja, tym razem najpierw zainstaluj dopiero pozniej podlacz modem

POZDRO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij sobie Everesta i zobacz jaka masz płytę główną. Prawdopodobnie to coś na Via więc najpierw zainstaluj świeże stery do płyty głównej z Viaarena a dopiero później stery modemu.

Tak w ogóle to jeśli problem dotyczy Neostrady to w większości przypadków odradza się instalowanie aplikacji dostępowej TP. Wystarczą same stery modemu i zwyczajna konfiguracja połączenia dial-up.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...