Skocz do zawartości
binek

Waterboy

Rekomendowane odpowiedzi

mi sie średnio podoba za te pieniadze bym złozył coś ciekawszego i o wiele wydajniejszego, wentylatorki dobrze jakby ciągneły powietrze z chłodnicy, może jak masz sporo kasy można kupić rezewuar w zatoke, albo wcale z rezewuaru zrezygnować, ocena 3/6 (moja subiektywna ocena i sie tym nieprzeyjumj)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem wlasnie 4 grille 120mm z czego narazie 2 poszly na chlodniczke:

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Jutro dostane dremelka takze bede mogl cos pokombinowac z buda, zamawiam takze nowa plexe (ta jest peknieta) w ktorej zamontuje jakis wentylator 120mm.

 

Potrzebuje jeszcze jedna obejme do rezerwuaru, bo jak narazie nie trzyma sie zbyt pewnie.

 

Jesli chodzi o sprzet to moze zamienie na venice.

 

Planuje jeszcze kupno grubej plexy i zrobic z niej podkladki pod chlodniczke w stylu "L"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadomo to ma 500l/h ale naprawde wydajnoscia pewnie przebija L25... jezeli nie L30 =)

1484787[/snapback]

przebija wydajnoscia nawet hydrofor i wszystkie pompy glebinowe... normalnie lol tygodnia jak dla mnie... L20 ma 14W, L25 ma ich chyba 11, L30 ma 27... a ty twierdzisz ze pompka na ktorej pisze, ze ma 3-6W je przebija wydajnoscia... wow... stary... wynalazles wlasnie magiczna metode zamiany 3-6W na powyzej 10... opatentuj to szybko, mysle tez, ze powinienes sie zainteresowac nagroda nobla za to blyskotliwe odkrycie...

 

AVE!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszlo gdzies kolo 1000zl, sporo za duzo ale chcialem zeby to wszystko wygladalo jakos i koniecznie zeby byla pompka 12v, a tanich pompeczek nie ma...

 

dzisiaj odbieram dremelka i nareszcie bede mogl cos pokombinowac :)

 

moze jeszcze bym bude przemalowal na czarno ale najpierw musze sie dowiedziec co trzeba zastosowac jako podklad bo raczej zielony jestem w sprawach moddingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...