Skocz do zawartości
Gordon_23

Gra ktos w NokiaGame???

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.. Gra ktos w Nokiagame? Dzis sie zaczyna o 15 wiec do dziela :) Kto sie nie zapisal to niestety juz nie moze bo pula graczy przekroczyla 1 milion 8O W polsce jest okolo 72k 8O 8O

W zeszlym roku udalo mi sie wygrac n5510 moze w tym tez cos wpadnie :)

Wszystkim grajacym zycze powodzenia :D

Wujek L. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli gra warta swieczki... no nic - niedlugo sie zaczyna... a jak to wlasciwie ma byc... bo ja ide na basen i mnie nie bedzie o 15 :P musze byc ?

Bardzo warta... pewnie nie bedziesz musial byc o 15 (chociaz nic nie wiadomo) bo etapy trwaja zwykle po 2-3 dni... wiec mysle ze pierwszy etap bedzie mozna zaliczyc gdzies tak do czwartku..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a o co tam w ogóle chodzi? bo sie zarejestrowałem ale z braku czasu to zlewam.

Ogolnie jest jakis scenariusz, fabula jak w kazdej grze poiwedzmy RPG. I my biedne robaczki poprzez granie w rozne gierki logiczne, zrecznosciowe (wszystko w ShockWave'ie) zdobywamy punkty i pomagamy bohaterom wykonac misje/zadanie/itp. Ogolnie jest zajebista zabawa, polowanie na spoty reklamowe w radiu,telewizji czasem wstawanie w srodku nocy zeby jakies zadanko wykonac :D I nagrody sa cool :wink:

 

Acha a tak wogule to robi sie wielka spolecznosc internetowa co roku. Zgodnie z haslem: Nokia connecting people :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZAGRAŁBYM JAKBY DALI LEPSZY TELEFON NP. 8910, 9210i CZY 6610 ;) ZA 3650 PODZIĘKUJĘ ;)

buahahha :lol: widziales wogule ten phonik??? na allegro pojdzie za 3k spokojnie. Ale widze ze dla ciebie to grosze.. coz nie kazdy jest tak wypasiony... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kufa.... ale to rozbuowane... to juz nie sa te gierki zrecznosciowe to jest biznes !!! to jest gielda - ja pi**** nie moge sie uspokoic... nie moge tego wssystkiego zrozumiec...

Heh ja tez troszke zamotany jestem... Ale juz sie pojawiaja mapki Muzik City wiec bedzie git :) Pierwsze pare dni bede jarzyl na czym do tak dokladnie polega a potem wymiatam ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N 3650 normalnie kosztuje ok 4k wiec jak ktos ja trafi... hmm to jak ją za 3k sprzeda to i tak straci:))

A skad ty wiesz ile ona normalnie bedzie kosztowac :?: (mowie bedzie bo oficjalnie wejdzie na rynek na poczatku przyszlego roku) Narazie jej jeszcze nie ma wiec nie ma o czym mowic :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...