Skocz do zawartości
Boss87

Różnica Między Dwoma Audigy 2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam pytanie dotyczące kart Creative Sound Blaster Audigy 2 Player bulk i Creative Sound Blaster Audigy 2 ZS bulk ... mianowicie czym one się różnią ?? co oznacza Player i ZS? cena tych kart jest identyczna i nie wiem którą wybrać. z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Audigy 2 - mniejsza ilosc dekpderów i złącza 6.1

Audigy 2 ZS - więcej dekoderów i złącza 7.1

 

Player to oem bulk też i mają kolorowe złącza i często roczną gwarancję. Box to 2 lata gwarancji, pudełko. dodatkowe oprogramowanie, często również oryginalne wersje dobrych gier, dodatkowe kabelki i inne ciekawe rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie mam ten sam problem teraz, bo sie przymierzam do zakupu... karty różnią sie chipsetami, podobno z jednym są problemy. poza tym ZS jest często TAŃSZY niż normalne audigy 2(czasem nazywane 'player'), ma do tego niższą częstotliwość probkowania... ktoś doradzi co wybrac? podobno ZS w odróżnieniu od playera ma dekoder DTS, ale nigdzie nie moge znalezc info na ten temat, na stronie creativa jest napisane że każde audigy 2 ma DTS ale to chyba nie prawda....

dodam że nie jest dla mnie argumentem że jest albo 6.1 albo 7.1 bo wole lepsze stereo niz cienki surround :D

Edytowane przez shafran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...