Skocz do zawartości
qharz

Problem Z Polaczeniami Sieciowymi:/

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jest to moj pierwszy temat i odrazu chce zaznaczyc ze nie jestem obeznany w sprawach o ktore pytam, wiec troche wyrozumialosci ;)

 

problem wyjasnie na kilku przykladach , poniewaz jest mi go strasznie trudno sformulowac:/

 

Podczas grania w jakie kolwiek games'y [ AA, swat 4 ] podczas pingowania serverow wychodza wyniki ok 50-100. Po pomyslnym polaczeniu z serverm , zaczyna sie gra i w momencie startu rozgrywki ping skacze mi to 999 i zaczyna sie mega lagowanie:/ trwa ono zreguly 3-4 minut [ runda w swacie 4 trwa ok 15... a w aa 10 minut ] kiedy gine ping wraca do normlanego poziomu i tak jest sie dzieje na poczatku kazdej rundy [ podczas gdy jestem juz martwy i nie uczestnicze w rozgrywce normalnie pisze bez zadnych lagow i przy normalnym pingu??? ]

 

drugim przykladem moze byc jakie kolwiek ssanie z ftp'ow. Zaczyna sie download i przez pietrwsze 30 sekund idzie z predkoscia 40-100 kb/s , ale juz po tych 30 sekundach spada do 1 kb/s. W momencie gdy wylaczam ssanie i odpalam je ponownie dzieje sie tak samo:/

 

kolejnym przykladem jest jakie kolwiek granie na nockach. W niektore gry poprostu sie grac nie da. Podcza sgrania w SC mam takie lagownie jak przy pingu xxxx. Tak samo w NFSU , skacze mi wszystko , laguje a po kilku minutach mnie poprostu wyzuca. Sprzetowi ktorego uzywam pod wzgledem parametrow nic zazucic nie moge [ amd athlon [64] , 2x 256ddr kingostona , geforce 6600 PCIE ]

 

Nie jest to wina sieci , poniewaz tylko ja mam takie przypadlosci:/ Tego ze jest to wina sprzetu [ karta sieciowa, lub poprostu zle skonfigurowany komputer ]domyslilem sie sam, ale na tym moje dochodzenie sie skonczylo

 

jesli kto kolwiek ma pojecie co sie dzieje bede wdzeiczny za jakiego kolwiek helpa

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...