Skocz do zawartości
<Jankes>

Dobra Płyta Do Oc Pod P4 S775+pci-e

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj

 

Ja polecam tą płyte co mam. Spokojnie popedzisz procka powyzje 300 fsb (po wgraniu nowego biosu - max 500 fsb) jak tylko na to pozwoli tobie procek, pamiec i zasilacz.... plytka kosztuje 560 zila.. teraz moze juz nawet taniej... jest dos dobrze wyposarzona... ale bez zbednych dupereli... duzo opcji do manipulowania ustawieniami i magistrali, procka... pamieci.. nawet napiecie NB mozna zmieniac... blokada pci...to co z niej wycisnalem mozesz zobaczyc w sygnaturce.. dalej juz nie wariuje bo sie procek niezle grzeje... ale juz w planach WC wiec bede walczyl dalej.... Wczesniej na tym procku mialem gigabyte duo pro za 460... niestety powyzje 241 juz sprzet nie szedl. Mozesz jeszcze ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> z tej rodziny wersje z tak zwanym trzecim okiem... 30 zila wiecej... taki bajer... ja i tak mam panel akasy w obudowie gdzie te same parametry mi czujniki podaja wiec bylo mi to zbedne... i 30 dychy w kieszeni... z drozszej wersji abita mozesz ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> AA8XE fatality... ja tez sie zastanawailem nad nia... ale 800 a 560 to roznica... i nie zaluje wyboru w OC spisuje sie bardzo dobrze.... max funkcji... i stabilna na maxa... wada to chlodzenie NB (wiatrak podobno po pewnym czasie daje sie we znaki) ja odrazu zmienilem na pasywne zalmana na ktore wieje jeszcze pentagram 120 z procka i jest git cisza spokuj i temp w pozadku normalnie... 30 C po wykreceniu procka z 3 na 4 ghz 35-36.... miezone dioda termiczna z akasy.......jak bedziesz mial pytanak to pisz na priv.

tu masz jej specyfikacje:

 

http://www.abit.com.tw/page/pl/motherboard...E&fMTYPE=LGA775

 

Szem

Edytowane przez Szemhazej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...