Skocz do zawartości
jac71

Genius 5.1 Home Theater Vs Modecom Av2000

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wielki dylemat z wyborem głosników:////-(Genius 5.1 Home Theater vs Modecom Av2000 vs CREATIVE 7.1 INSPIRE T7900??) powiem ze zamierzam oglądać filmy, grac w jakies gierki i oczywiscie słuchac muzyki. Do tego zestawu chce kupić jeszcze kartę dźwiękową .... i tu znowu mam problem-----> Creative Sound Blaster Audigy 2 ZS bulk(wersja bez pudełka) CZY Creative SoundBlaster Audigy2 NX ???? Pomóżcie !!! Bede baaaaardzo wdzięczny!

Edytowane przez jac71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam tylko jedne pytanie odnosnie Geniusow:

 

Czy posiadaja wbudowany filtr dolnoprzepustowy czy tez nie.

Modecomy MC2000 i inne MCxxxx nie posiadaja - trzeba uzywac odpowiednich funkcji w karcie muzycznej (o ile ma sie porzadna z taka fukcja w sterownikach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat posiadam Genius 5.1 Home Theater oraz audigy 2 ZS i jestem z tego zestawu całkowicie zadowolony :D , choć w sumie nie wiem czy audigy2zs nie jest za dobra trochę, bo się na tym specjalnie nie znam a wiem ze ja jej używałem do nagrywania i w tym się sprawuje wyśmienicie a jak ty chcesz tylko grać i oglądać filmy to nie wiem czy ci są jej możliwości potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...