Skocz do zawartości
pavliq

Monitorek Do 650zl - Pilne

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio padl mi monitor - 17' mitsubishi :( teraz rozgladam sie za czyms "nowym"

Dysponuje kwota okolo 650zl. Monitor ma sluzyc do internetu, filmow i sporadycznie gierek. Oprocz tego chce wywalic telewizor (21') i zaopatrzyc sie w karte TV.

Czy mozna kupic cos sensownego w tej cenie? Zalezy mi na mozliwie duzym kineskopie (19-21') i trwalosci. Oczywiscie oczki tez chce miec zdrowe :) Widzialem ostatnio na allegro monitory "iiYAMA CRT 21" MS102DT Vision Master 505".

 

Wiadomo, ze kazdy model sprawdze wczesniej bardzo dokladnie. Doradzcie na jakie modele zwrocic uwage. Ile lat moze miec monitor zeby sie za szybko nie wysypal itp. itd.

 

Sprawa jest pilna, bo nie mam duzo czasu - wiadomosci w tym temacie tez nie bardzo, a nie chce dokonac zlego wyboru.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 650 zł nie kupisz moniotra LCD do gier, a tym bardziej do filmów. Lepiej uzbieraj troche więcej (około 850 zł) i masz porządny monitorek 15". Na twoim miejscu kupowałbym raczej przez sklep benchmark'a (to tylko moje skromne zdanie). Pozdrowionka!

Edytowane przez Sniper[PL]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 650 zł nie kupisz moniotra LCD do gier, a tym bardziej do filmów. Lepiej uzbieraj troche więcej (około 850 zł) i masz porządny monitorek 15". Na twoim miejscu kupowałbym raczej przez sklep benchmark'a (to tylko moje skromne zdanie). Pozdrowionka!

1509143[/snapback]

Tu chodzi o CRT :D :D :D

Może philips???

Philips 109B60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...