Skocz do zawartości
Kamilek

Nie Mozna Zainstalować Sb Live

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Kumpel kupił sobie SB live i poprosił mnie o jego zamontowanie .Podłączyłem do kompa, windows wykrył karte.Więc wgrałem stery od creative najpierw te z płytki a potem gdy sie nie udało z netu.I nic.Gdy właczam autorun pisze ze ten system nie widzi SB live ( a jest to na pewno sb live 5.1 digital) Co jest nie tak ?? Stery wgrałem ręcznie no ale nie ma wtedy konsolety creative i tych wszystkich bajerów.Z moją kartą nie było takich problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki windows?

i jak rozpoznal ta karte?

mialem kiedys sb live! jakiegos, pod win98 smigal bez najmniejszych problemow, ale win2000 i winXP rozpoznawaly karte jako early vga controller i za nic nie szlo tego zainstalowac .... zmiana karty na inna sb live pomogla, a ten poszedl smigac do kompa z win98 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

to samo sb live 1024 pod 98 smiga pod xp albo ja widac w menadzerku albo nie stery sie nie istaluja bo jej nie znajdoje ale xp ja widzi jako sb live instaluej swoje stery ale dzwieku niema;) widac to normalne za to 5.1 smiga bez problemu

sprwadz jeszcze pod innymi pci

Edytowane przez Amd_Powered

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...