Skocz do zawartości
szmon

Jaki Telefonik?

Rekomendowane odpowiedzi

Chce sobie kupic jakis fajny telefonik i potrzebuje porady ;)

Interesuje mnie sprzet do 700zlotych, powinien miec kolorowy wyswietlacz, dac sie podlaczyc do kompa, miec zlacze kart pamieci i odtwarzacz mp3.

Znalazlem sobie cos takiego link wiecej danych technicznych na tej stronce. Napiszcie co sadzicie o tym phonie i czy sie oplaca go kupic. Moze jakies inne propozycje?

Z gory thx za wszystkie odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja to:

 

1) jeśli lubisz superzabawke i nie przeszkadza ci jej rozmiar i ciężar to bierz motorole a925 (taka fajna konsolka do gier z dotykowym wyświetlaczem, dzwonienie to raczej dodatek w tym telefonie a nie podstawowa funkcja :P :lol:)

 

2) jeśli chcesz fajny i mały telefon który co prawda nie jest świerzą konstrukcją jednak bardzo zaawansowaną to kup siemensa sx1 (co prawda ma nietypowy układ klawiszy ale za to sam telefon jest bardzo przyjemny, sam go chciałem kupić jednak nie dostałem w promocji :( )

 

3) nie jestem fanem marki nokia no ale ewentualnie na 3 pozycji podaje nokie 6230 - troche mał wyświetlacz no i dosyć droga - Nokia :/

 

A jesli nie zależy ci na karcie pamieci to polecam K700i. Ma 42mb wbudowanej pamięci (niby niewiele ale wystarcza na 9 m4a (apple itunes - polecam :D ) charakteryzujących się dobrą jakością, jeden full teledysk, i kilkadziesiąt zdjęć, motywów, gier i programów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AD 1. Widzialem parametry a925, eghm moja ocena to: DO BANI (;

AD 2. Musze to przemyslec, dzieki :)

AD 3. Tez nie jestem fanem nokii i raczej nie kupie telefonu tej marki :P

 

dzieki :)

 

Znalazlem jeszcze cos takiego click no ale on jest juz troche zbyt drogi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemens SX1 jest naprawdę fajny, o ile trafi ci się niezawieszający egzemplarz, mi nigdy nie zwisa ale kumpel narzeka. A układ klawiatury POMAGA w grach bo nie musisz mieć sciśniętych palców pod wyświetlaczem.

 

Ogólnie proponuję żebyś szukał telefonów z Symbianem S60, jest na nie masa programów i gier, naprawdę różnorodnych.

Edytowane przez IamWeasel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ewentualnie taki telefon plum

 

Jest nawet lista telefonow z symbianem na tej stronce

Ten siemens sx1 jest troche drozszy niz ta motka ale jakos chyba da sie to przezyc ;)

 

Chyba skusze sie na c975 ;) Jeszcze to przemysle przez jakies 3 dni ;)

Edytowane przez szmon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może motorola E398?? Karta pamięci, mp3, aparat z "lampą"(tzn. z diodą :) ). Brakuje radia no ale ideałów nie. Mp3 gra elegancko. Padłączana do kompa pod USB. Cena ok. 550 - 600 zl, jezeli dobrze pamietam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem parametry tego sx1. Fajny telefon, jest kilka drobnych szczegolow. Np bateria laduje sie 14 godzin, a phon wytrzymuje 150. Smieszny ten telefon troche ;) Chociaz chyba to jedna z lepszych propozycji.

Edytowane przez szmon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SX1

 

Akumulator litowo-jonowy (LiIon)

Akumulator (mAh) 1000

Czas czuwania wg producenta (h) 200

Czas rozmów wg producenta (min) 240

 

Wypowiedź użytkownika:

 

macisz 2005-05-16 16:11 81.15.170.18

Szczypior - bateria trzyma spoko 3 dni. Jak oszczedzam to max 4-5. Ale szybko się ładuje (max 2-3 godziny). Trzeba uważać ile zostawiasz aplikacji pracujących w tle - jeśli jest więcej niż 5-7 potrafi się zawiesić - ale to chyba wina Symbiana i procka. MP3 cieszy ... szczególnie jeśli masz kartę MMC 1GB i muzy po dach. Żaden iPod nie podskoczy ;-)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche dziwne rzeczy tu piszecie :/ Mam SX1 od 2 miesiecy wiec co nieco o nim wiem, bateria jest akurat jego słabym punktem ale ładuje się 3-4H a nie 14(!!) a trzyma: jak gram caly dzien (np. na lekcjach) to pada pod wieczor, normalnie 2-3 dni, jak nic nie robie to 4.

 

Nigdy nie miałem na jim więcej niż 3-4 aplikacje na raz, a zawiesza się czasem od tak sobie, bez związku.

 

Zalety:

Symbian - masa programow, gry z ngage działają niektóre (połowa?), można sobie oglądać filmy w Divx (po kompresji 1 film~80mb).

MP3 stereo

radio stareo

Slot MMC do 1GB

wyświetlacz większy niż inne S60

 

Wady:

bateria

czasem zawiechy (ale bez przesady)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się zainteresował Sharpem GX30i. Niby te dwa wyświetlacze to bajer ale cieszy (szczególnie, że jeden z nich na 262k kolorów), do tego odtwarzacz mp3, IrDa, nagrywanie video...

Edytowane przez el_gringo_dado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...