Skocz do zawartości
cinos

Abadon Gpu Lite3 A 6600gt

Rekomendowane odpowiedzi

mam teraz Abadona GPU Lite 3 na GeForce3Ti200, a mysle co by sobie nie zapodac Gigabyte'a 6600GT ;)

na stronie MCS pisza ze pasuje z kartami

W komplecie zapinka do otworów w płycie o średnicy fi 2mm  przystosowana do rozstawu 55-60mm (Radeon GF3)oraz dodatkowe przedłuzenia do mocowania kart GF4 (rozstaw 79mm)i GF 6800 (mocowanie czteropunktowe)

6800 ma takie same mocowania co 6600 ?

w tej wersji GB Fotka poglądowa

jest jak widze odzielny wentylator i radiator na CPU i oddzielny na GPU

będzie to to pasowac? ktos proboowal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem z Gigabyte 6600GT AGP polega na tym ze ma on bardzo dziwny radiator na mostku HSI i normalnie ustawiony blok 5x5cm NIE zmiesci sie.... natomiast abadon jest 4x4cm i powinien sie zmiescic spoko....

1504467[/snapback]

o jakim bloku mowisz bo ja wsio PL produkcje widzialem 4x4... ale co prawda to rpawda wszystkiego w lapach nie trzymalem....

 

 

co do tematu: powinno pasowac... opcja: wez blok idz do sklepu wez karte i zobacz czy pasuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość bloczków homemade ma spody 5 na 5 cm np bloczki misia15go,kyńka itp...

Mimo to pasują na wioększość kart.

1504587[/snapback]

5x5 - CPU

4x4 - GPU / NB

 

i mowa o PRODUKCJI a nie Homemade... bo czlowiek pyta o produkcyjny... :)

 

(juz niedlugo pokaze moje 4x4 :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o jakim bloku mowisz bo ja wsio PL produkcje widzialem 4x4... ale co prawda to rpawda wszystkiego w lapach nie trzymalem....

co do tematu: powinno pasowac... opcja: wez blok idz do sklepu wez karte i zobacz czy pasuje ;)

1504569[/snapback]

Mowie o wszystkich blokach 5x5 - kynkowych misiowych itp - chodzi o to ze 5x5 jest poprostu o 3 mm za duzy i haczy o radiator... jak sie go przesunie to sprawa jest inna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze byc i nawet z 5 stron nadal jest pasywne.. ten koles w 1 linku dal nawiew 2 wentylatorami i mial 70 st bez wentyli 85.. ja na swoim GF6600(winfast) na standardowym coolerze przy 1.4v na rdzeniu podkreconym na 500 mam 70 st w stresie a na PROXIMIE mialem 44 chyba :> w idlu nie widac az tak duzej roznicy miedzy AC a WC ale tez jest.... takze wybor nalezy do Ciebie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze byc i nawet z 5 stron nadal jest pasywne.. ten koles w 1 linku dal nawiew 2 wentylatorami i mial 70 st bez wentyli 85.. ja na swoim GF6600(winfast)  na standardowym coolerze przy 1.4v na rdzeniu podkreconym na 500 mam 70 st w stresie a na PROXIMIE mialem 44 chyba :> w idlu nie widac az tak duzej roznicy miedzy AC a WC ale tez jest.... takze wybor nalezy do Ciebie :]

1505243[/snapback]

co z tego ze ma chłodniej jak są takie same wyniki w o/c :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że stałem sie posiadzaczem abadona lite v2 (top i mocowanie takie same jak w lite3), chciałbym rozwiać wszelkie wątpliwości na temat pasowania tego bloczku na 6660 (GT) AGP.

Fota:

Dołączona grafika

->cinos: nie zgodze siez tobą, mi na wc temp spadła o ok 40*c w stresie i dało to duuży przyrost w oc - z 550 na 590 narazie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że stałem sie posiadzaczem abadona lite v2 (top i mocowanie takie same jak w lite3), chciałbym rozwiać wszelkie wątpliwości na temat pasowania tego bloczku na 6660 (GT) AGP.

Fota:

Dołączona grafika

->cinos: nie zgodze siez tobą, mi na wc temp spadła o ok 40*c w stresie i dało to duuży przyrost w oc - z 550 na 590 narazie

1566758[/snapback]

dzieki za info

 

to jest Winfast/Leadtek?

pasuje bez problemow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info

 

to jest Winfast/Leadtek?

pasuje bez problemow?

1568040[/snapback]

ano Winfast;] jak widać pasuje;d, chłodzi i to jak :)

bliższe foto grafy:

Dołączona grafika

Edytowane przez Kepons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z góry sorrki za mały OT:)

 

A teraz pytanie. Ile byście byli skłoni zapłacic za taki dedykowany blok to nowych GF 6600/6800?? Jest taka możliwość ze bede miał troche taniej ale trzeba bedzie założyć kruńce i wypolerować top. Oczywiscie spód bedzie bez zastrzerzeń.

 

http://scarosystems.de/shop/product_info.php/products_id/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...