Skocz do zawartości
C550

Czy Warto Zamienić?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy warto zamienić (za darmo) GeForce 4Mx 440 64MB 128bit firmy Creative na Radeon 9200SE 128MB 64bit Sapphire? Mam taką możliwość, nie mam zamiaru kupować na razie nowej karty a zależy mi na Pixel Shader.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ilość pamięci na karcie nie ma wpływu?

1504897[/snapback]

Ilośc pamięci na karcie ma wpływ na szybkośc tylko i wyłacznie przy grze w dużych rozdzielczościach (powyżej 1024x768). Nawiasem mówiąc ten wzrost jest i tak niewielki. Nasjwazniejszy jest typ GPU, taktowanie pamieci i szerokość szyn MEMORY->GPU->AGP (PCI Express).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje tak, ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> obie, wsadzic do pc, zrobic 3d marka, ktoram ocniejsza to zostawic :) of cours testy zrobic tez z AA :) a co niech sie low-endy wykaza :)

 

co do grafik to iezko cos powiedziec, obie a mocne nie beda poproboj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma mowy po 1 nawet pełen Radeon 9200 128 bit ma mniejszą wydajnośćw grach niż jakikolwiek GF 4 mx 440 64/128 ten radek to podkrecony GF 2mx z obsługą dx 8.1 lepiej już byś wyszedł (mówię o niskobudrzetowych kartach) na Fx`ie 5200 Ultra dzisiaj na allegro mozna takie znalezc w granicach 100zł jest wydajniejszy od każdego 4mx i Radka 9200, no i obsługuje dx 9.0.

Edytowane przez f555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten radek to podkrecony GF 2mx z obsługą dx 8.1

że co ? :blink:

śmiem twierdzić że radeon 9200 (nie żaden SE) 128/128 jest jednak wydajnieszy od GF 4 mx rowniez ze 128 bitową szyną danych

ale tutaj byla mowa o r 9200 SE wiec to nie ma nic do rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu. Co Ci z PS i VS skoro i tak zadna gra nie bedzie na tym chodzic z rozsadna iloscia FPS. W FarCry chcesz na tym przyciac ?  :wink:

1508460[/snapback]

 

A żebyś wiedział, ze FarCry chodzi bardzo ładnie na tym GeForce.

Porównałem obie karty na NFSU2: na GeForce chodzi pięknie, na Radeonie już tak dobrze nie jest. Nie zamieniam. Pozdrawiam all.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...