Skocz do zawartości
Errorx

D-link Di-524

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Obecnie jestem podlaczony do netu siecia osiedlowa i chcialbym ow net podzielic na dwa kompy. Nie znam sie na routerach zupelnie wiec zwaracam sie z prosba o pomoc. Obecnie router pracowalby jako przewodowy jednak po zmianie dostawcy neta na UPC co zapewne nastapi, wladowalby na drugim koncu mieszkania( tam mam wejscie kablowki a starsza by mnie zabila za ciagniecie kabla przez cale mieszkanie :lol: ). Router powinien miec mozliwosc przekierowywania portow i przypisania adresu mac oraz pewnie jeszcze jakies funkcje o ktorych nie wiem ;) . I teraz pytanie: Czy w spomniany w temacie D-link sie do tego nadaje (D-Link DI-524)? Co o nim sadzicie? Opinie w necie sa bardzo skrajne niestety a ja sie nie znam i mam klopot. Dodam tylko ze kwestia finansowa jest bardzo istotna a ten routerek ma bardzo atrakcyjna cene. Bede wdzieczny za pomoc.

 

EDIT: taki jak tu: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=54664546

 

Pozdrawiam

Errorx

Edytowane przez Errorx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nie bardzo ktos cos wie. Admina mam malo komunikatywnego a jak juz musze do niego dzwonic to zgroza. Wydaje mi sie ze wiem o sieciach wiecej niz on (a wiem niewiele)...

1514337[/snapback]

Ten router jak najbardziej się nadaje. Ma wbudowany switch na 4 porty oraz posiada funkcę AccesPointa. Dodatkowo umożliwia klonowanie MAC adresu, co się przyda jak będziesz miał UPC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...