Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

posiadam dysk WD800JB, od pewnego czasu strasznie piszczy i w ogole glosny jest, niby dziala normalnei ale ten dzwiek strasznie irytujacy jest, jest ktos w stanie pomoc, co to moze byc, jesli sie da, to jak usunac problem.

 

Tutaj nagranie symfonii tego dysku: DOWNLOAD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

posiadam dysk WD800JB, od pewnego czasu strasznie piszczy i w ogole glosny jest, niby dziala normalnei ale ten dzwiek strasznie irytujacy jest, jest ktos w stanie pomoc, co to moze byc, jesli sie da, to jak usunac problem.

 

Tutaj nagranie symfonii tego dysku: 1507215[/snapback]

dzwięki miałem identyko

 

wlasnie ten temat przejadłem, mialem identycznego caviara i po 1,5 roku zaczął piszczeć, oddałem na gwaracji i dostałem nówke, cichutki, chłodny bo SE.

powodzenia w serwisie

 

ps ponoc zdarza się ze głowice się rozkręcają i taki jest efekt

Edytowane przez pawcio1611

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak pochodzi dłużej to przestaje?

tzn. jak sie lekko podgrzeje....

1508302[/snapback]

 

u mnie ten caviar nigdy nie przestaje piszczeć :|

to chyba najbardziej dobijający dźwięk z kompa

Edytowane przez skee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie ten caviar nigdy nie przestaje piszczeć :| 

to chyba najbardziej dobijający dźwięk z kompa

1508779[/snapback]

u mnie przestawał po rozgrzaniu

3* 700MB z partycji na partycje :lol:

ale i tak go sprzedałem

na 70% to jest łożysko, pochodzi pochodzi i zdechnie :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość BarTweak

dysk jak jest padniety w ogole sie nie uruchamia to daja w serwisie od reki nowy jak maja na stanie czy sie czeka az wysla tam gdzie kupili ? niech sie wypowiedza ci co reklamowali dysk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dysk jak jest padniety w ogole sie nie uruchamia to daja w serwisie od reki nowy jak maja na stanie czy sie czeka az wysla tam gdzie kupili ? niech sie wypowiedza ci co reklamowali dysk.

1509577[/snapback]

zalezy od woli sprzedawcy...

jeden wymieni, a drugi bedzie czekał równe 14 dni :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość BarTweak

no ja zalatwilem z typem, ze za doplata 6zl daje mi nowego samsunga 80GB 8MB cache ATA133 na jutro jak ktos zamowi u niego wiecej towaru zeby nie placic kosztow wysylki wielkich tylko od dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość freddy9

Kiedys kupiłem Caviara 4.3GB, cały czas tykał, tyk....tyk....tyk....tyk.... nawet w biosie. W sklepie my wymienili na inny model 6.4, dziala do dzis, ale ma bad sectory.

 

 

Natomiast , swego czasu toczyła sie o tym dyskusja w necie, i okazało sie że Western Digital wysyła do Polski dyski ze zwrótow. Tzn. ludzie zwracaja uszkodzone dyski, producent je reperuje, oznacza nowym serialem, naklejki, opakowanie i... spychają ten sprzet do krajów trzeciego świata, m.in. Polski.

Można było nawet rozpoznać te 'refurbished' dyski po rozkodowaniu numeru seryjnego. Tak było ładne pare lat temu.

 

Właśnie z tego powodu Caviary miały w wówczas w Polsce taką zła opinie, jako bardzo awaryjne dyski, podczas gdy w USA , Caviary są w czołówce renomowanych producentów.

 

Ale myślę że taka polityka to nie dotyczy tylko jednej firmy i branży, więc nie trzeba się aż tak przejmować <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...