Skocz do zawartości
Kwiecień

Płyty CDR firmy HIT

Rekomendowane odpowiedzi

Ten temat chyba nie powinien znajdować się na tym forum ale chcę ostrzec wszystkich któży kupują płyty HIT'a. Zanim włożycie je do czytnika sprawdźcie czy nie są nadpęknięte (przy tym kułku) . Ja mam takich płyt kilka w kolekcji i każda jest pęknięta!!! Ja jush sobie udupiłem DVD taką płytką. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj nie kupuje żadnych tanich płyt (no może poza Platiniumem). Dołożysz złotówkę na lepszą płytę to masz pewność że nie rozp... ci DVD za 250zł.

1. DVD jest na gwarancji ! Ciesz się !!! Dostaniesz nówke ! :)

2. Te płyty są fajne ! Nagrałem ich z 50 i wszystko OK !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem niedawno 10 sztuk z czego 2 poszly do kosza. W obydwu przypadkach wyskakiwaly jakies komunikaty o bledach ktorych wczesniej na oczy nie widzialem. Moze to byl tylko jakis przypadek ale kupowalem w tym samym czasie noname-y, datexy i inne i ze wszystkimi bylo ok. W kazdym razie Hit-ow nie mam zamiaru wiecej kupowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram HIT to shit lepsze są juz datex UWAga jescze na przeklejanki od Hita kupuja jakieś inne i naklejaja swoje logo sprzedaj oczywiście jescze taniej no ale na 100 za 20 do kosza przykład płytki są bez nominalnej predkosci np: nero ukazuje 32x a ona 16 x i do kosza :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze powtarzam co tanie to nie może być dobre!!!!!!!!!!!

z 10 AKOSSow gdy spadło na podloge połamało sie...

moim zdaniem najlepsze plytki to verbatimy i byc może TDK...

to jakies slabe te akossy. ja troche ich mam i ani jedno sie nie zwalila i kazdy naped u mnie je czyta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze powtarzam co tanie to nie może być dobre!!!!!!!!!!!

z 10 AKOSSow gdy spadło na podloge połamało sie...

moim zdaniem najlepsze plytki to verbatimy i byc może TDK...

to jakies slabe te akossy. ja troche ich mam i ani jedno sie nie zwalila i kazdy naped u mnie je czyta

Akossów mam około 30stki i jakoś sie trzymają - do tej pory żadnego akossa nie musiałem wyrzucić.

 

Jeśli natomiast kupuje firmowe to TDK Reflex, albo TDK D-View. Dobre też są Verbatim Crystal, mam ich troche (od kumpla) ale u mnie w Bełchatowie nie można ich dostać :( Platinum nie kupuje bo moja cdrw sie uparła i widzi je jako 8x :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hyhyhh ladna poracha z tym dvd :) hyh mi tysz raz pekla plyta w dvd i do tego nie moim :P mialem plytke od nfs 2k ;) kolko bylo tak zmasakrowane ze u mnie jeszcze na starym cdiku poneera 32 x >:) chodzil spoxik :) pojechalem do siostry na ferie i tam qmpela miala dvd 52X :) i piedolnol przy instalce :) zajbisty huk jest przy tym :) a plytka byla of koza VERBATIMA!! ;) najlepsze sa verbaimki :). hyh na mieszkaniu nie bylo odkurzacza :) cala ta powloka z plyty pooklejala caly dvd :) ( te biale verbatimki :) ) iwec suszarka cza bylo wyproznic :) boxa :) hyhhy pamietam musialem o 9 00 skikac do sklepu po srubokret :>

 

a propo HITOW ;) sa to takie czerwone plyty :)

moj qmpel przyniosl mi je i byly god :) no ale ich jsuz nie kupie :) a zreszta muj stary jezdzi do makro i mi przywozi plytek tak ze 20 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...