Skocz do zawartości
r0bu$

C-media 8738 Problemy :(:(:(

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam nową kartę muzyczną " C-Media 8738 4 Channel Sound Card" i mma taki problem z MIKROFONEM !!

 

Po 1 - jak nagrywam w rejestratorze dzwieku to po odtworzeniu slychac taki lekki szum tzn takie bzzz ... a na zintegrowanej tak nie mam

 

Po 2 - nie mam w tej cmedi zaawansowanych regulacji co np w NAGRYWANIU : 120 db boot mialem w zintegrowanej i lepiej chodzil !! glosniej itd

 

PROSZE POMOZCIE MOZE TO WINA STEROWNIKÓW ALBO CO PROSZE O POMOC z gory Thx

 

Jeszcze jeden problem !! w winampie nie dziala mi regulacja glosnosci , w windows media player jest oki !! sprawdzalem na 3 wersjach winampa i na kazdej jest tak samo :(:(

 

powiedzcie na jakiej stronie mam cos sciagnac czy cos PROSZE / karta jest nowa MAM WINDOWS 98

Edytowane przez r0bu$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W winamp'ie wejdź na preferences,następnie plug-ins i output.Zaznacz DirectSound Output i kliknij na configure.Wejdź na zakładke Other i tam jest Volume Control. Ustaw Enable volume control,smoth volume control i linear.Powinno pomóc.Co do mikrofonu to trudno jednoznacznie określić przyczyne,poszukaj może gdzieś masz wyłączoną opcje nagrywania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...