Skocz do zawartości
Svensson

Creative Czy Mt ?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dylemat odnosnie glosnikow, Creative P380 (jedni mowia ze najlepsze 2.1 drudzy ze to szajs) czy Media Tech Partita 2.1 (wieksza moc RMS 51 i nizsza cena) a moze jakies zupelnie inne polecacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe moge ci powiedzieć niczego o tyych drógich głosnikach ale mój kumpel mam te creativy i powiem że sa bardzo dobre. Wofer ma niby te 17 W rms ale zapewniam Cie że biurko od nich sie trzęsie. Jakoś dźwięku stoi na wysokim poziomie co osobiście sprawdzałem. On mam Sb Live 4.1. Wybór należy do ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plastikowe pierdziawy zresztą jak wszystkie zestawy komputerowe

1517155[/snapback]

powiedział co wiedział :lol: :lol:

 

no raczej wszystkie pierdzioły komputerowe nie są plastikowe :lol:

ja bym brał Creative do firmy Media Tech nie mam przekonania :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedział co wiedział :lol:  :lol:

 

no raczej wszystkie pierdzioły komputerowe nie są plastikowe :lol:

ja bym brał Creative do firmy Media Tech nie mam przekonania :?

1517164[/snapback]

 

Upsss

Sory

Faktycznie sub jest z drewna, heh nawet jest pare modeli co i satelitki są drewniane, tylko co z tego skoro do muzy się to nie nadaje, słyszałem już nie jedne Creativy, Logi, Media Tech-y, Modecomy, Tracer i wiele wiele wiele innych shitów, i moge stwierdzić że za 5 plastikowych satelit wielkośc paczki papierosów i psedu sub a raczej szuszarka do nóg tyle kasy nie dam, a jak ktoś stwierdzi że jakośc muzy jest porównywalna do średniej jakośc stereo to jest :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do satelitek muszę się zgodzić - nawet w moim zestawie, za który swego czasu dałem 1800zł satelitki grały kiepsko, pusto i nie wyrabiały na wysokich tonach - a porównując je do tańszych zestawów, to i tak grały niebo lepiej - także wniosek jest prosty...

 

Satelitki zmieniłem na normalne drewniane 80W każda i teraz dźwięk jest dużo głębszy i przyjemny na pełnym zakresie częstotliwości - a głośność do mojego pokoju jest wystarczająca.

 

Co do suba, to już się nie zgodzę - mój rąbie aż miło, jasne, że profesjonalne są lepsze, ale kto ma 1500zł na samego suba, plus wzmaczniacz...

 

 

A inna sprawa, że duuuużo zależy od karty dzwiękowej - podłaczcie sobie taki zestaw od kompa do wieży, to będzie spore zdziwienie - karty dzwiękowe - zwłaszcza te tańsze, oraz od creativea strasznie zpłycają dźwięk - jest on bardzo dobrej jakości, wyraźny, ale pusty, nawet powiedziałbym sztuczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...