Skocz do zawartości
brainfucker

Problem Z Instalacją!

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas instalacji Football Managera 2005 zawsze w tym samym momencie pojawia sie

 

"Error 1335.The cabinet file 'Data1.cab' required for this installation is corrupt and cannot be used. This could indicate a network error, an error reading from the CD-ROM, or a problem with this package."

 

szukalem rozwiazania w internecie ale nie znalazlem nic co by mi pomoglo. Instalowalem z dwoch plyt cd; wirtualnego napedu; folderu na dysku. Wlanczalem system na czysto z wlaczonym tylko instalatorem windows; wlanczalem system ze zmienionym boot.ini maxmem na 256; to i to naraz tez; czyscilem tempy na dysku; na innych kompach wszystko smiga. :mur:

 

Moj system to windows xp prof. sp2 built 2600, nie wrzuce innego sys bo ten jest na licencji; laptop toshiba a75-s231 (p4 3.33, 100gb 4200rmp, 512ram)

 

Moze wie ktos czemu tak jest, albo ktos ma podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość aTaSerwis

"ma pan problem z komputerem, powodzenia w rozwiazywaniu.."

no przecierz napisalem ze na innych kompach dziala. To wina systemu raczej; pytam sie jak to obejsc

1517543[/snapback]

... prorok jakiś, czy co?

 

1) Wymienić napęd optyczny

2) Wymienić uszkodzoną pamięć

3) Naprawić (scandisk / checkdisk) problemy z systemem plików

4) Przeskanować system na okoliczność występowania wirusów / trojanów

 

:arrow: to są odpowiedzi które podaje pomoc techniczna CD-Projekt. Na przyszłość najpierw ich pytaj, a potem pisz że nie wiedzą co jest grane.

 

W przypadku laptopa punkty 1) i 2) są również możliwe do zrealizowania, tyle że pamięć wystarczy dokladnie przetestować ... a CD-ROM może być np. w innym kompie (udostępniony w sieci).

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh thx za zainteresowanie i sugestie... ale

 

1) napisalem ze instaluje z wirtualnego; przez siec tez probowalem

2) pamiec sprawdzalem memtestem; pozatym komputer na niczym sie nie sypie.

3) zrobilem

4) sprawdzilem - nie ma

 

gdyby ktorys ze sposobow dostepnych w internecie byl skuteczny to nie pisalbym o tym na forum ze mam problem!

 

BTW

nigdy nie uzyskalem pomocy z telefonicznego serwisu. jak chce sie ktos posmiac to dzwoncie do tp. Ostatnio skopala sie neo (zamiast malych modemow usb mam ruter pipeline od tp) dzwonilem i mowie ze sprawdzalem na innym ruterze, na modemie usb z tepsy i wogole na 3 kompach a koles sie pyta czy na pewno wpisalem identyfikator i haslo i czy zainstalowalem plytke od neo.. no ludzie paranoja.. nie wiem kto tam pracuje! szkoda cennego czasu! podejrzewam ze w cd projekt jest to samo

 

no nic czekam na dalsze propozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość aTaSerwis

heh thx za zainteresowanie i sugestie... ale

 

1) napisalem ze instaluje z wirtualnego; przez siec tez probowalem

2) pamiec sprawdzalem memtestem; pozatym komputer na niczym sie nie sypie.

3) zrobilem

4) sprawdzilem - nie ma

1) ok

2) test pełny przez co najmniej dwie godziny? pytam, bo w wielu przypadkach pierwsze kilkanascie przebiegów testu przechodzi bez problemu ... a pamiatka jest uszkodzona. Nie przypuszczam zeby tak było w tym przypadku, ale trzeba sie upewnić.

3) ok

4) wiesz ... to nigdy nie jest do końca pewne :D

 

gdyby ktorys ze sposobow dostepnych w internecie byl skuteczny to nie pisalbym o tym na forum ze mam problem!

90% tematów na tym forum zostało założonych tylko dlatego że komuś nie chciało się szukać odpowiedzi ... na forum.

 

BTW

nigdy nie uzyskalem pomocy z telefonicznego serwisu. jak chce sie ktos posmiac to dzwoncie do tp. Ostatnio skopala sie neo (zamiast malych modemow usb mam ruter pipeline od tp) dzwonilem i mowie ze sprawdzalem na innym ruterze, na modemie usb z tepsy i wogole na 3 kompach a koles sie pyta czy na pewno wpisalem identyfikator i haslo i czy zainstalowalem plytke od neo.. no ludzie paranoja.. nie wiem kto tam pracuje! szkoda cennego czasu! podejrzewam ze w cd projekt jest to samo

1517972[/snapback]

Może jednak sprawdź? nie musisz dzwonić (rozmowa kosztuje, rozumiem), ale na maile też odpowiadają.

 

Natomiast co do PartyLine Telekompromitacji SA .... wiesz kto obsługuje BlueLine i jak to działa? To jest firma zupełnie nie związana z telekomunikacją (poza umową na prowadzenie w/w usługi), zatrudniająca głównie studentów. Oni mają spis tematów i do każdego gotowe odpowiedzi ... jak wszędzie na takich infoliniach. Dowcip polega nie na tym kto odpowiada, tylko na tym kto pisze odpowiedzi :D ...

 

 

Co do samego problemu z instalacją. Hmmm. Ja bym najpierw zainstalował najnowsza wersję "Windows Instaler" (jest na stronie M$), a potem szukał jakiegoś problemu sprzętowego.

... nie, najpierw to bym jeszcze sprawdził czy płyta nie ma błędów - poszukaj na cdrinfo.pl są do tego programy. Pliki *CAB są wrażliwe na błędy zapisu/odczytu.

 

Równie dobrze problemem może być sam "dedykowany" system windowsXP (tylko dla laptopów Toshiba ... nie lubię). Szukałeś poprawek na stronie Toshiby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2) test pełny przez co najmniej dwie godziny? pytam, bo w wielu przypadkach pierwsze kilkanascie przebiegów testu przechodzi bez problemu ... a pamiatka jest uszkodzona. Nie przypuszczam zeby tak było w tym przypadku, ale trzeba sie upewnić.

4) wiesz ... to nigdy nie jest do końca pewne :D

2)tak pamiec ok.

4)no fakt ale w sumie startowalem system na czysto z odlaczonym netem takze nie wiem; raczej czysto.

 

90% tematów na tym forum zostało założonych tylko dlatego że komuś nie chciało się szukać odpowiedzi ... na forum.

Uwierz szukalem.

 

Równie dobrze problemem może być sam "dedykowany" system windowsXP (tylko dla laptopów Toshiba ... nie lubię). Szukałeś poprawek na stronie Toshiby?

hmm no racja poszukam..chociarz watpie ale nie zaszkodzi sprobowac.

 

 

i dzieki za objasnienie dzialania serwisow tel :) to ze maja tam cos popisane to wiedzialem no ale bez przesady.. heh pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz zwalony naped albo jak robiles obraz to wybrales zle zabezpieczenia :]

1518570[/snapback]

no nie bardzo instalowalem na innym kompie a potem udostepnilem ten naped w sieci i probowalem zainstalowac na laptopie. Obraz stworzony na innym PC na ktorym dziala(instaluje sie z tego obrazu) po skopiowaniu na laptopa daje ten sam efekt -> error 1335

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...