Skocz do zawartości
ciano

Sieć Domowa

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dostęp do internetu przez usługę Dialnet DSL 1 Dialogu. Posiadam dwa komputery - jeden stacjonarny, drugi notbook. Chciałbym aby na obydwu można było korzystać z internetu, przy czym z notbookiem bym chciał sobie chodzić bez kabla po całym domu dwupiętrowym (gniazdko internetowe mam na górze) i po małej części ogrodu(do 10 m od budynku). Jaki sprzęt potrzebuję, do czego muszę go podłączyć i ile mnie to będzie kosztowało?

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebujesz dwie sieciówki radiowe: dlink 520+ do pc-ka i jakąś wifi na pcmcia do lapka... koszt w sumie około 250 zł, skonfiguruj połączenie i udostepnianie i masz neta na dwa kompy.... zanim zapytasz jak skorzystaj z wyszukiwarki i googli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, bo na PC musisz ustawić udostępnianie...

jesli chcesz mieć niezależnie to dokup AP z wds i możesz skonfigurować niezależny dostęp wifi na laptopie i kablowy (kabel podpięty do AP) na pc-ku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(nie tworze nowego topcu) JA tez mam pytanie mam normalnie 2 kompy stacjonarne na chacie (w lini prostej ze 7m bedzie) i chcaielm je polaczyc zeby w obu byl net mam Neo+ 512@640 :P . W jaki sposbe to zrobic ??

 

DZIEKI SERDECZNE Z GORY !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...