Skocz do zawartości
mecenassito

Czy 17'' Belinea 103052 To Dobry Wybór?

Rekomendowane odpowiedzi

otoż to. cena jawi sie bardzo korzystnie w kontekście parametrow, ktore na papierze bija rywali z tej polki cenowej na glowe. a jaki jest w praktyce? uprzejmie proszeszanownych posiadaczy o informacje ;-))

1518373[/snapback]

Witam.

Osobiście nie polecałbym ci żadnego monitora LCD firmy Belinea. Sam chciałem kupić niedawno monitor 109002 ale jak zobaczyłem dwa przykładowe egzemplaże (nowe świeżo wyjęte z kartonu) i każdy z nich miał po jednym bad pixelu!! Sam wygląd monitora nie zachwyca, porównywałem też modele 17 calowe ale kontrast kolorów na pierwszy żut oka wydaje się jakiś słaby (na tle innych monitorów). Może to przypadek ale nie chcę monitora który na starcie ma takie niedociągnięcie, tym bardziej że firma Belinea uznaje za wade dopiero ilość 3 bad pikseli i to w odległości <15mm, lub 1 bad pixel w centralnym polu matrycy. Naprawde radze ci dobrze zastanó się przed wyborem tej firmy - już lepiej w tym przedziale cenowym , może o nieco gorszych parametrach NECa lub Siemensa, albo dołożyć troche i LG - gdzie firma w ciągu pierwszego miesiąca wymienia monitor nawet za jeden bad pixel! Zresztą większość sklepów firmowych tylko na zamówienie sprzedaje te monitory!

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...