Skocz do zawartości
cloot

Stery Pci Do Mercury Kob 693a Fcsx

Rekomendowane odpowiedzi

wie ktoś gdzie to znaleźć?

(jak w temacie: stery portów PCI do płyty Mercury KOB 693a FCSX)

zainstalowałem nowy system na kupionym (rodzicom) używanym kompie (na szczęście starego systemu nie wywaliłem) a tu PCI'e nie działają :/

nawet informatyk z ojca pracy (nie w mojej obecności) nic nie zdziałał (mimo że do kompa jest komplet płyt ze sterami)

ja próbowałem zainstalować stery z płyty dołączonej do MB, ale bez efektu, a w necie znalazłem tylko to

http://www.mercury-pc.com/downloads_list.php?productid=71

ale nie ma tu PCI :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli na czym polega ten barak strów do pci?

 

ze widac je w menedżerze urzadzeń? - powinno

 

pozatym z tego co wiem to niema czegos takiego jak sterowniki do pci. mogą być do urzadzeń podpietych pod pci... ale za obsługe samej magistrali/portów pci odpowiedzialny jest chipset z biosem (taka odpowiedzialność zbiorowa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"porty figurują jako NIE działające" - to chyba NIE powinno. Jest przy nich taki żółty wykrzknik czy cuś (już nie pamiętam bo dawno tego kompa widziałem - jest w innym mieście u rodziców)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość aTaSerwis

"porty figurują jako NIE działające" - to chyba NIE powinno. Jest przy nich taki żółty wykrzknik czy cuś (już nie pamiętam bo dawno tego kompa widziałem - jest w innym mieście u rodziców)

1535690[/snapback]

to jak już się dowiesz napisz JAKIE urzadzenia mają wykrzykniki :P

 

 

Płyta KOB693A FCSX wymaga instalacji sterownika ViA 4-in-1 (ViA Hyperion) oraz sterowników audio (kodek AC97). I nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość aTaSerwis

magistrala PCI jest instalowana przez sterowniki ViA, skoro u mnie zawsze tak było to znaczy że twój egzemplarz płyty jest jakiś ... specjalny :P

masz włączony w biosie modem? albo jakies inne nieistniejące urządzenie? (da się)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...